FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  RED BULL RAP & MAT

News

RED BULL RAP & MAT

Od:
Redakcja 
Data:
8 sierpnia 2022, 16:04
Ocena:
Ocena 0.00
TEDE, BORIXON, WAC TOJA, SITEK CZY DWA SŁAWY: ZOBACZ, JAK WYPADLI CI I INNI GOŚCIE RAPOWEGO TELETURNIEJU RED BULL RAP & MAT!

Od Tede i Borixona po pojedynek Olszakumpel vs ZetHa - za nami pierwsze sześć odcinków rapowego show Red Bull Rap & Mat. W programie reprezentanci sceny mierzą się ze sobą w nietypowych konkurencjach, a prowadzący całość Ras rozdaje punkty wedle uznania. Wszystkie dotychczasowe odcinki można oglądać na kanale YouTube Red Bull Wersy.

Przez sześć ostatnich tygodni, co niedzielę, na kanale YouTube Red Bull Wersy, o tytuł zwycięzcy rywalizowały dwie drużyny, na których czele stanęli raperzy. Wśród gości znaleźli się m.in. Tede, Borixon, Janusz Walczuk, Fukaj, Dwa Sławy, Gruby Mielzky, Miły ATZ, CatchUp, Sitek, Wac Toja i ZetHa oraz Olszakumpel.

Red Bull Rap & Mat_Tede i Borixo Foto: Red Bull Rap & Mat_Tede i Borixo
Drużyny, w składzie raper oraz zaproszona przez niego osoba, rywalizowały w nietypowych, często szalonych quizach o tematyce z pogranicza rapu. Ale poza pytaniami o rapowe kooperacje czy grupy, w tym show przydaje się też znajomość rodzimego języka, matematyki albo angielskich pseudonimów raperów. W cenie jest  też refleks, znajmość własnych utworów i grime’owe flow.

Dla wygranych nie było nagród, za to przegrani mieli do wykonania kreatywną „karę”. Tede miał za zadanie pożyczyć sto złotych od fana, Fukaj wysłać wiadomość propsującą Janusza Walczuka a ZetHa zmienić zdjęcie profilowe w social mediach. Każdy odcinek to nowe specjalnie przygotowane kary dla przegranych. Jednak nie wynik jest tutaj najważniejszy, a jak wielokrotnie powtórzył Tede podczas występu - dobra zabawa.

Red Bull Rap & Mat_Olszakumpel i ZetHa Foto: Red Bull Rap & Mat_Olszakumpel i ZetHa
Reżyserem programu jest Igor Ignacy Leśniewski, a nad przebiegiem quizów i punktacją czuwa prowadzący - Arek „Ras” Sitarz. Za scenariusz odpowiada Tobiasz Szarowicz znany jako „Hype”.

Między poszczególnymi rundami w programie pojawia się też postać rapowego omnibusa, w którego wciela się Nina „Neen Nah” Kozieradzka. Przytacza ona ciekawostki i interesujące fakty z życia raperów.

Pierwsze sześć odcinków Red Bull Rap & Mat oglądać można na YouTube’owym kanale Red Bull Wersy. Premiery kolejnych zaplanowane są na październik.

Na kanale, poza rapowym quizem będą pojawiać się także dodatkowe, okołorapowe i muzyczne treści.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności