FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Skorup zapowiada „Bocianie...

News

Skorup zapowiada „Bocianie gniazda EP”. Klip z Abradabem

Od:
Redakcja 
Data:
15 czerwca 2022, 09:35
Ocena:
Ocena 0.00

W MaxFloSklepie zamawiać można w przedsprzedaży najnowszy krążek Skorupa. Powstał on w efekcie spontanicznie podjętej współpracy rapera z duetem producenckim Jazz Gang Beatz. Tworzenie materiału zbiegło się w czasie z wydarzeniami wojennymi w Ukrainie, czego muzycy nie chcieli przemilczeć. Wspólnie uznali, że dochód z pre-orderu EP-ki przeznaczą na pomoc naszym wschodnim sąsiadom

− Z Maćkiem Mazurkiem z Jazz Gang Beatz spotkaliśmy się przy okazji koncertu, promującego mój poprzedni krążek − „Naturalnego satelitę” − który graliśmy razem z Młodym. Maciek zaoferował, że gdybym szukał saksofonisty, to jest chętny pograć. Ponadto tworzy też beaty wspólnie z Łukaszem Ciesiołkiewiczem, który gra również na wibrafonie. Po pewnym czasie Maciek podesłał szkic utworu, który bardzo mi się spodobał i tak powstał utwór „Ma bęc”, a chwilę później pomysł na całą EP-kę − tak początek współpracy z duetem Jazz Gang Beatz wspomina Skorup.

Pre-order fizycznego krążka Skorupa i Jazz Gang Beatz dostępny jest pod adresem: https://tiny.pl/9b2vx Na MaxFloRecTV natomiast można już obejrzeć wideoklip do „Bocianich gniazd”, czyli tytułowego singla zapowiadającego EP-kę, w którym gościnnie pojawił się Abradab


Na „Bocianich gniazdach EP” znajdzie się siedem zupełnie premierowych utworów. Znaczną większość materiału zarejestrowano w gliwickim Chachapoya Studio, a miksem i masteringiem zajęli się sami autorzy numerów. Nie obyło się również bez gości. Znany z licznych kooperacji Skorup, tym razem zaproponował nagranie gościnnych zwrotek wspomnianemu Abradabowi oraz Jareckiemu. Premiera krążka przewidziana jest na 8 lipca.

Skorup wraz z Jazz Gang Beatz postanowili włączyć się w pomaganie. Artyści wyszli z inicjatywą, by dochód z przedsprzedaży ich pierwszego wspólnego krążka powędrował na konto zbiórki organizowanej przez stowarzyszenie Cała Naprzód (https://zrzutka.pl/z/leczenieran).

Więcej o zbiórce: https://www.facebook.com/maxflorec/videos/1071440590418774/ 

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności