FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Lulu x Uaziuk - Jetlag

News

Lulu x Uaziuk - Jetlag

Od:
Redakcja 
Data:
17 maja 2022, 09:53
Ocena:
Ocena 0.00

Lulu x Uaziuk to nie kolejny typowy raps na twojej playliście. Duet z Warszawy - raperka Lulu i producent Uaziuk - flirtuje z popem, testuje nawijki i puszcza w tekstach oko do słuchacza. W poprzednim projekcie m.in. line up Open'era i support Crystal Fighters. Dziś, po wydaniu dwóch premierowych singli ("Nie wiadomo co" i "Jescze będziemy szczęśliwi" w wytwórni Fonobo) w 2021 r. zaliczają świeży start, gotowi wjechać z buta w polską alt scenę.

Lulu x Uaziuk Foto: Lulu x Uaziuk
O "Jetlagu"

"Jetlag" to nasza codzienność. To uczucie, którego doświadczasz, stojąc w kolejce w Żabce z Monsterem po ośmiogodzinnej zmianie w korpo. To szum w głowie podczas scrollowania TikToka w bezsenną noc. To głos twojej nauczycielki z LO, która twierdziła, że bez pracy nie zjesz kołaczy - czy jak to właściwie leciało. Może pora się przyznać - jesteśmy ciut przemęczeni.

W lyric video do nowego singla Lulu x Uaziuk rozkładają na części mitologię sukcesu i kontestują rozpędzoną rzeczywistość, po której wszyscy jedziemy na autopilocie. Wes Anderson spotyka się tutaj z Matą. Tańczące do karaoke chomiki i pacynki z twarzami muzyków przekonują głosem Lulu: warto dać sobie czasem jakiś fajrant


Social media:

Poprzednie single:

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności