FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Kafar i Hinol z klipem "Na otwartym...

News

Kafar i Hinol z klipem "Na otwartym sercu"

Od:
Redakcja 
Data:
20 kwietnia 2022, 13:38
Ocena:
Ocena 0.00
Sprawdźcie tytułowy singiel z albumu

Kafar Dix37 oraz Step Records prezentują tytułowy singiel z nadchodzącego albumu warszawskiego rapera pt. "Na otwartym sercu". W tym klasycznym, refleksyjnym utworze gościnnie udzielił się Hinol Polska Wersja. Za produkcję numeru odpowiada Poszwixxx. 

Premiera albumu "Na otwartym sercu" już 29 kwietnia!

Więcej info o albumie poniżej.

Zobacz klip: 


Preorder: www.preorder.pl/kafar-dixon37 

Trwa preorder najnowszego solowego albumu Kafara Dix37 „Na otwartym sercu”. Tak o nadchodzącym wydawnictwie mówi sam raper:

"Na otwartym sercu" to mój piąty solowy album, na którym po raz kolejny postawiłem na bezwzględną szczerość - stąd tytuł krążka. Nie kalkulowałem, nie chciałem wpisywać się w najnowsze trendy – po prostu otworzyłem dla Was serce, z którego popłynęły wersy – nie umiałem powstrzymać się przed emocjonalną operacją na sobie samym.

Kafar "Na otwartym sercu"! Foto: Kafar "Na otwartym sercu"!
Każdy tekst to 100% mnie, 100% moich wartości i 100% mojej prawdy. Większość z nich to gorzkie przemyślenia o sytuacji w kraju, ale nie brakuje pozytywnych myśli –wrodzony idealizm ciągle każe mi wierzyć. Każdy z gości to przemyślany feat i nie ma tu przypadku – te osoby po prostu musiały pojawić się w tych konkretnych numerach. Na wysokości zadania stanęli też polscy producenci i niezawodny DJ GONDEK. Wiecie, że wolę przemawiać na bitach niż w takich opisach, także po prostu posłuchajcie co tym razem mam Wam do powiedzenia. 5!

Tylko wydanie preorderowe zawiera autograf artysty, bonusowe utwory oraz dwie wyjątkowe niespodzianki: "kawałek" serca Kafara oraz losowo wybrany produkt marki LiRoyal: susz CBD, susz CBG, ziarna, gotowy joint.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności