FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Kukon, Louis Villain, Hinol,...

News

Kukon, Louis Villain, Hinol, O.S.T.R. Ero i inni na płycie Kafara

Od:
Redakcja 
Data:
7 kwietnia 2022, 09:14
Ocena:
Ocena 0.00
Sprawdźcie tracklistę "Na otwartym sercu"

Kafar Dix37 oraz wytwórnia Step Records prezentują oficjalną tracklistę nadchodzącego albumu warszawskiego rapera, pt. "Na otwartym sercu". Gościnnie na krążku udzielili się m.in. Kukon, Hinol i Jano Polska Wersja, O.S.T.R., Nizioł, Louis Villain i Intruz. Pełną rozpiskę znajdziecie na grafice.

Kafar Dix37 ft. Nizioł, Jano Polska Wersja - Bo to mami (prod. 101 Decybeli) Foto: Kafar Dix37 ft. Nizioł, Jano Polska Wersja - Bo to mami (prod. 101 Decybeli)
Premiera "Na otwartym sercu" już 29 kwietnia!

Więcej info o albumie poniżej:

Zobacz klip "Bo to mami": 


Preorder: www.preorder.pl/kafar-dixon37

Trwa preorder najnowszego solowego albumu Kafara Dix37 „Na otwartym sercu”. Tak o nadchodzącym wydawnictwie mówi sam raper:

"Na otwartym sercu" to mój piąty solowy album, na którym po raz kolejny postawiłem na bezwzględną szczerość - stąd tytuł krążka. Nie kalkulowałem, nie chciałem wpisywać się w najnowsze trendy – po prostu otworzyłem dla Was serce, z którego popłynęły wersy – nie umiałem powstrzymać się przed emocjonalną operacją na sobie samym.

Każdy tekst to 100% mnie, 100% moich wartości i 100% mojej prawdy. Większość z nich to gorzkie przemyślenia o sytuacji w kraju, ale nie brakuje pozytywnych myśli –wrodzony idealizm ciągle każe mi wierzyć. Każdy z gości to przemyślany feat i nie ma tu przypadku – te osoby po prostu musiały pojawić się w tych konkretnych numerach. Na wysokości zadania stanęli też polscy producenci i niezawodny DJ GONDEK. Wiecie, że wolę przemawiać na bitach niż w takich opisach, także po prostu posłuchajcie co tym razem mam Wam do powiedzenia. 5!

Tylko wydanie preorderowe zawiera autograf artysty, bonusowe utwory oraz wyjątkowe niespodzianki, które zostaną ujawnione już niebawem.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności