FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Smok zionie ogniem. „Arogant”...

News

Smok zionie ogniem. „Arogant” Fokusa już w sieci!

Od:
Redakcja 
Data:
6 grudnia 2021, 16:43
Ocena:
Ocena 0.00

W tytułowym singlu zapowiadającym EP-kę Fokusa raper bezlitośnie rozlicza się z samym sobą i z rapową sceną. Na MaxFloRecTV pojawił się wideoklip do numeru, a w sklepie wytwórni zamawiać można pre-order w dwóch wariantach

Poznaliśmy już tracklistę i okładkę 3. solowego materiału Fokusa, a dziś (6.12) artysta odsłonił kolejną kartę w postaci pierwszego, tytułowego singla promującego nadchodzący krążek. Realizacją teledysku doAroganta” zajął się BartoszAlienKasowski.


ArogantEP to w pełni autorski materiał Fokusa, który ukaże się ostatniego dnia 2021 r. Artysta podsumowuje nim pewien etap, jednocześnie informując, że nie wykluczone, iż jest to jego ostatnie solowe wydawnictwo. Na minialbumie znajdzie się 6 numerów utrzymanych w stylistyce takich gatunków, jak: hip-hop, bass house czy EDM trap.

EP-ka stanowi ostatnią częśćTrylogii”, w której skład wchodzą 2 poprzednie albumy Fokusa, czyli „Alfa i Omega” oraz „Prewersje” w wersjach po reedycji z zupełnie nową oprawą graficzną. PrzedsprzedażAroganta”, jak iTrylogii” trwa w MaxFloSklepie: https://maxflosklep.pl/pl/c/PREORDER/105.

Fokus - AROGANT okladka EP-ki, projekt - Jakub Yak Kotylak Foto: Fokus - AROGANT okladka EP-ki, projekt - Jakub Yak Kotylak
Premierowy numer od północy dostępny jest również we wszystkich popularnych serwisach streamingowych: http://www.soundline.biz/FokusArogant/.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności