FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Step Records prezentuje tracklistę...

News

Step Records prezentuje tracklistę "Rap Najlepszej Marki III"

Od:
Redakcja 
Data:
10 listopada 2021, 16:54
Ocena:
Ocena 0.00
Sprawdźcie gości, którzy udzielili się na dwóch CD!

Rap Najlepszej Marki III Foto: Rap Najlepszej Marki III
Rap Najlepszej Marki III Foto: Rap Najlepszej Marki III
Tak prezentuje się oficjalna tracklista albumu „Rap Najlepszej Marki III”, który swoją premierę będzie mieć już 26 listopada! Tym dwupłytowym wydawnictwem wytwórnia Step Records celebruje 15-lecie obecności na rynku wydawniczym!

Preorder albumu: https://preorder.pl/rap-najlepszej-marki

“Rap Najlepszej Marki III” - kolejny album wydany nakładem Step Records, na który związani i zaprzyjaźnieni z wytwórnią artyści położyli kozackie zwrotki w nietuzinkowych kolaboracjach. Jest to już trzecia część serii “RNM”, jednak z całą pewnością traktować można ją szczególnie, wydawnictwem tym bowiem wytwórnia Step Records świętuje swoje… 15-lecie! Składać będą się na nie dwie płyty, na których usłyszymy podkłady od cenionych polskich producentów. Ksywy ich oraz artystów, którzy znajdą się na albumie, poznacie niebawem, ale jedno jest pewne - będziecie pozytywnie zaskoczeni!

Tymczasem zachęcamy do zamawiania wydania preorderowego, do którego dołączony zostanie m.in. okazjonalny zin oraz jubileuszowe vlepki. Znaleźć będzie tam można również inne niespodzianki, w tym jedną absolutnie wyjątkową – szukajcie aż znajdziecie. Dostępny jest także specjalny zestaw, w którym znajduje się okazjonalny t-shirt dedykowany wydawnictwu.

Obserwujcie nasze social media, by być na bieżąco z informacjami dotyczącymi preorderu “Rap Najlepszej Marki III”. Śledźcie także nasz YouTube’owy kanał, gdyż regularnie publikowane będą tam single promujące wydawnictwo!

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Podobne  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności