FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Dawid Obserwator, Dedis i Intruz z...

News

Dawid Obserwator, Dedis i Intruz z singlem "Życie to freestyle"

Od:
Redakcja 
Data:
7 października 2021, 13:23
Ocena:
Ocena 0.00
Najnowszy klip promujący "Rap Najlepszej Marki III"

Dawid Obserwator, Dedis i Intruz kolejny raz we wspólnym utworze! Reprezentanci Step Armii zrealizowali tym razem osiedlowy banger promujący album "Rap Najlepszej Marki III" wydawany z okazji 15-lecia naszej wytwórni. Numer "Życie to freestyle" powstawał łącznie na dwóch sesjach nagraniowych, które odbyły się podczas wakacyjnych zlotów SR - w Bielsku-Białej i Krakowie. W pierwszym z wymienionym miast, pod okiem raperów, producent 4Money tworzył podkład, a Dawid położył pod niego soczysty refren
i zwrotkę. Na następnym ze zlotów, w Krakowie, Intruz i Dedis dograli swoje zwrotki w studio "Step Records Production", co pozwoliło sfinalizować cały kawałek. Podczas wizyty w Krakowie powstał do niego również klip, za który odpowiedzialna jest ekipa MAMYTOSTUDIO.


Sprawdźcie singiel i dajcie nam znać co sądzicie o efektach takich hip-hopowych wypadów!

Kolejne single promujące to wydawnictwo już niebawem... Więcej info o projekcie znajdziecie poniżej.

Preorder albumu: https://preorder.pl/rap-najlepszej-marki

“Rap Najlepszej Marki III” - kolejny album wydany nakładem Step Records, na który związani i zaprzyjaźnieni z wytwórnią artyści położyli kozackie zwrotki w nietuzinkowych kolaboracjach. Jest to już trzecia część serii “RNM”, jednak z całą pewnością traktować można ją szczególnie, wydawnictwem tym bowiem wytwórnia Step Records świętuje swoje… 15-lecie! Składać będą się na nie dwie płyty, na których usłyszymy podkłady od cenionych polskich producentów. Ksywy ich oraz artystów, którzy znajdą się na albumie, poznacie niebawem, ale jedno jest pewne - będziecie pozytywnie zaskoczeni!

Tymczasem zachęcamy do zamawiania wydania preorderowego, do którego dołączony zostanie m.in. okazjonalny zin oraz jubileuszowe vlepki. Znaleźć będzie tam można również inne niespodzianki, w tym jedną absolutnie wyjątkową – szukajcie aż znajdziecie. Dostępny jest także specjalny zestaw, w którym znajduje się okazjonalny t-shirt dedykowany wydawnictwu.

Obserwujcie nasze social media, by być na bieżąco z informacjami dotyczącymi preorderu “Rap Najlepszej Marki III”. Śledźcie także nasz YouTube’owy kanał, gdyż regularnie publikowane będą tam single promujące wydawnictwo!

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Godspeed Los Polacos

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności