FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Intruz łączy siły z Guralem w...

News

Intruz łączy siły z Guralem w singlu "My Pariasi"

Od:
Redakcja 
Data:
1 października 2021, 15:43
Ocena:
Ocena 0.00
Sprawdźcie klip promujący "Rap Najlepszej Marki III"

Po raz pierwszy Intruz i Gural na jednym bicie! Wytwórnia Step Records prezentuje trzeci klip promujący projekt "Rap Najlepszej Marki III"! Sprawdźcie koniecznie klip "My Pariasi" zrealizowany przez Studio Powidok. Za podkład do utworu odpowiada Sokollo.


Kolejne single promujące to wydawnictwo już niebawem... Więcej info o projekcie znajdziecie poniżej.

Preorder albumu: https://preorder.pl/rap-najlepszej-marki

“Rap Najlepszej Marki III” - kolejny album wydany nakładem Step Records, na który związani i zaprzyjaźnieni z wytwórnią artyści położyli kozackie zwrotki w nietuzinkowych kolaboracjach. Jest to już trzecia część serii “RNM”, jednak z całą pewnością traktować można ją szczególnie, wydawnictwem tym bowiem wytwórnia Step Records świętuje swoje… 15-lecie! Składać będą się na nie dwie płyty, na których usłyszymy podkłady od cenionych polskich producentów. Ksywy ich oraz artystów, którzy znajdą się na albumie, poznacie niebawem, ale jedno jest pewne - będziecie pozytywnie zaskoczeni!

Tymczasem zachęcamy do zamawiania wydania preorderowego, do którego dołączony zostanie m.in. okazjonalny zin oraz jubileuszowe vlepki. Znaleźć będzie tam można również inne niespodzianki, w tym jedną absolutnie wyjątkową – szukajcie aż znajdziecie. Dostępny jest także specjalny zestaw, w którym znajduje się okazjonalny t-shirt dedykowany wydawnictwu.

Obserwujcie nasze social media, by być na bieżąco z informacjami dotyczącymi preorderu “Rap Najlepszej Marki III”. Śledźcie także nasz YouTube’owy kanał, gdyż regularnie publikowane będą tam single promujące wydawnictwo!

Dawid Obserwator i Dedis z singlem "Kamil Stoch" - wystartował preorder albumu "Rap Najlepszej Marki III" Foto: Dawid Obserwator i Dedis z singlem "Kamil Stoch" - wystartował preorder albumu "Rap Najlepszej Marki III"

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Godspeed Los Polacos

Najnowsze  


Podobne  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności