FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Win$ publikuje "Drogowskazy"

News

Win$ publikuje "Drogowskazy"

Od:
Redakcja 
Data:
14 września 2021, 16:27
Ocena:
Ocena 0.00
"Kwiaty nad Wisłą" ukażą się już 23 września!

W ciągu minionego roku Win$ wypuścił kilka mocnych jakościowo singli, które wzmogły apetyt na pełnometrażowy album. Wreszcie - po blisko 7 latach od premiery debiutanckiego "Punktu Widzenia"- doczekamy się w pełni premierowego materiału. "Kwiaty nad Wisłą" ukażą się dokładnie 23 września, a pierwszym singlem zapowiadającym ten projekt są wyprodukowane przez Cobrę "Drogowskazy".

Win$ to bardzo świeża postać na krajowej scenie muzycznej. Wokalista, autor tekstów, producent i grafik tworzy muzykę będącą wypadkową złotej ery hip-hopu i nowoczesnego brzmienia lo-fi, wzbogacając to wszystko o delikatne echa muzyki soul i r&b. W swojej twórczości stawia na nostalgiczny i emocjonalny klimat, na który składają się trudne do jednoznacznego zaszufladkowania aranżacje oraz wielowymiarowe, prowokujące do refleksji teksty.


Cyfra: http://www.soundline.biz/WinSDrogowskazy

"Kwiaty nad Wisłą" są pełną emocji opowieścią o przemianie i bezpowrotnym przejściu z beztroskiego okresu młodości w dorosłe życie malowane odcieniami szarości. To osadzona we współczesnych realiach historia o pogoni za szczęściem, w której głównymi bohaterami są młodość, miłość, Warszawa i upływający czas. "Kwiaty nad Wisłą" są całością - bukietem który można obserwować jako formę złożonej narracji koncept albumu w warstwie tekstowej i muzycznej - jednak  powiązaną na tyle luźno, że każdy utwór po odłączeniu od reszty stanowi osobną nowelę.

Limitowany preorder albumu dostępny jest w serwisie Bandcamp:

https://winsmusic.bandcamp.com/album/kwiaty-nad-wis-ltd-cd-preorder

Za warstwę muzyczną odpowiada międzynarodowe grono producentów: Pacific, B.Young, Mykal Riley, Zane, Lee oraz Mantra, którego podkłady pojawiły się m.in. na wydawnictwach Pop Smoke’a czy Future'a.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Allseasons

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności