FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Dawid Obserwator i Dedis z singlem...

News

Dawid Obserwator i Dedis z singlem "Kamil Stoch"

Od:
Redakcja 
Data:
1 września 2021, 13:19
Ocena:
Ocena 0.00
Wystartował preorder albumu "Rap Najlepszej Marki III"

Choć do sezonu skoków narciarskich jeszcze sporo czasu, to reprezentanci Step Records wjeżdżają z utworem "Kamil Stoch". Jest to pierwszy singiel z albumu "Rap Najlepszej Marki III"! Część pierwsza składanki została wydana ponad siedem lat temu, następna dwa lata później. Sprawdźcie więc jak Dedis i Dawid Obserwator otwierają po pięciu latach część trzecią tego projektu.

Video: King Yeti.
Bit: Johnny Black.

Kolejne single promujące to wydawnictwo już niebawem... Więcej info o projekcie znajdziecie poniżej.
Zobacz klip "Kamil Stoch": 
 
“Rap Najlepszej Marki III” - kolejny album wydany nakładem Step Records, na który związani i zaprzyjaźnieni z wytwórnią artyści położyli kozackie zwrotki w nietuzinkowych kolaboracjach. Jest to już trzecia część serii “RNM”, jednak z całą pewnością traktować można ją szczególnie, wydawnictwem tym bowiem wytwórnia Step Records świętuje swoje… 15-lecie! Składać będą się na nie dwie płyty, na których usłyszymy podkłady od cenionych polskich producentów. Ksywy ich oraz artystów, którzy znajdą się na albumie, poznacie niebawem, ale jedno jest pewne - będziecie pozytywnie zaskoczeni!

Tymczasem zachęcamy do zamawiania wydania preorderowego, do którego dołączony zostanie m.in. okazjonalny zin oraz jubileuszowe vlepki. Znaleźć będzie tam można również inne niespodzianki, w tym jedną absolutnie wyjątkową – szukajcie aż znajdziecie. Dostępny jest także specjalny zestaw, w którym znajduje się okazjonalny t-shirt dedykowany wydawnictwu.

Obserwujcie nasze social media, by być na bieżąco z informacjami dotyczącymi preorderu “Rap Najlepszej Marki III”. Śledźcie także nasz YouTube’owy kanał, gdyż regularnie publikowane będą tam single promujące wydawnictwo!

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Allseasons

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności