FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  CatchUp i Young Igi w ostatnim...

News

CatchUp i Young Igi w ostatnim przedpremierowym singlu z "Perypetii"

Od:
Redakcja 
Data:
10 sierpnia 2021, 14:22
Ocena:
Ocena 0.00

Odliczamy dni do premiery debiutanckiego albumu CatchUpa, który ukaże się na rynku dokładnie 20 sierpnia. Ostatni przedpremierowy singiel z nadchodzącej płyty to zarazem najbardziej hedonistyczna z dotychczasowych odsłon "Perypetii". 

Przerysowane i groteskowe "Mało" z gościnnym udziałem Young Igiego jest zderzeniem świata wielkich aspiracji ze spełnionym marzeniem o życiu w luksusie. Ta wypadkowa perspektyw pozwala spojrzeć chłodnym okiem na mokre sny o bogactwie, a jednocześnie jest ukłonem w stronę braggowego hiphopowego materializmu. Wyprodukowany we współpracy z Frankiem Leenem utwór to już szósty track promujący "Perypetie", czyli debiutancki longplay CatchUpa, który na sklepowe półki trafi dokładnie 20 sierpnia nakładem 2020 label. Za reżyserię i animację klipu odpowiada @kuba_sway (Kuba Ciećwierz).


Cyfra: http://soundline.biz/catchupmalo

Limitowany pakiet preorderowy uzupełnia bonusowe CD “Wolne Żarty” Toma Schklancka (alter ego CatchUpa), zawierające m.in. popularne tiktokotowe nagrania artysty.

http://www.perypetie.store

Artysta wyruszy też niebawem we wspólną trasę koncertową z Hodakiem, zatytułowaną Moody Perypetie Tour. Premierowe koncerty poprzedzą solowe występy CatchUpa na Fest Festivalu i Opener Park:

13.08 Fest Festival Tent Stage (godz.15:30) https://fb.me/e/1dHSE1L3N

20.08 Opener Park https://bit.ly/3AsD2qT

27.08 Wrocław: https://fb.me/e/VtcSvkcb

28.08 Warszawa https://fb.me/e/WavbbxEb

3.09 Kraków https://fb.me/e/1wkeHpK9C

4.09 Poznań https://fb.me/e/17Nvfp1AQ

11.09 Gdańsk https://fb.me/e/1BDzUaOkT

CatchUp to artysta, który na przekór pandemicznej rzeczywistości 2k20 miniony rok może zdecydowanie zaliczyć do udanych. Duży wokalny potencjał oraz oryginalny styl rapowania - a także nieszablonowe podejście do produkcji muzycznej - zostały dostrzeżone zarówno przez czołowych reprezentantów hiphopowej sceny (podwójny feat na “Jarmarku” Taco Hemingwaya, przebojowe beaty dla Gedza), jak też opiniotwórcze media muzyczne (serwis Newonce określił CatchUpa mianem jednego z najciekawszych newcomerów). Absolwent Szkoły Muzyki Nowoczesnej ma też na swoim koncie błyskotliwy (i do tego podwójny) występ w ramach akcji Hot16Challenge2, gdzie wystąpił zarówno jako CatchUp, ale też jako znany m.in. z bijącego rekordy popularności tik-tokowego profilu Tom Schklaneck.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Godspeed Los Polacos

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności