FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  FNDMN7.29 przenosi w świat...

News

FNDMN7.29 przenosi w świat klasycznej hiphopowej kinematografii

Od:
Redakcja 
Data:
25 marca 2021, 14:03
Ocena:
Ocena 0.00

Fundament to projekt dwójki raperów z warszawskiego Gocławia. Emace i Szymon Karter opublikowali właśnie pierwszy singiel z nadchodzącego debiutu. Klasyczne staro-szkolne brzmienie utworu "To nasz rap" doskonale koresponduje z mash-upowym teledyskiem, będącym swoistą pigułką wybitnej hiphopowej kinematografii z lat 90.

Jak mówią sami artyści:

Poza warstwą tekstową na szczególną uwagę zasługuje klip, który dzięki klasycznym filmom naszego pokolenia przenosi nas do lat 90., gdy hip-hop kształtował nasze spojrzenie na życie.

Za montaż wideo odpowiedzialny jest Wigor Mor W.A., który jednocześnie opublikował go na swoim kanale YT. Muzykę wyprodukował High Flown, a o cuty zatroszczył się DJ Remb.


Cyfra: http://www.soundline.biz/FNDMN729ToNaszRap

FNDMN7.29 to projekt powstały z inicjatywy dwójki raperów z warszawskiego Gocławia: Szymona i Emace. Dość enigmatyczna nazwa FNDMN7.29 to połączenie dwóch elementów: "FNDMN" jako akronim słowa Fundament i "7.29" jako element definicji stałej struktury subtelnej, czyli kombinacji trzech otaczających nas stałych, którym (w dużym uproszczeniu) zawdzięczamy istnienie ludzkości.

Pierwszym z inicjatorów jest Szymon - twórca Karter Studio, w którym powstawały takie projekty, jak: Wigor Mor W.A., Empiria, Bitamina czy Parzel&Siódmy. Drugim inicjatorem jest Emace - przez lata działający głównie solowo - ale również w kooperacjach z ekipami: Pewna Pozycja, Podziemny Styl, Warszawski Desant, Zjednoczony Ursynów, WSP czy WHSP.

FNDMN7.29 na FB - https://www.facebook.com/FNDMN7.29

FNDMN7.29 na IG - https://www.instagram.com/fndmn7.29

Karter Studio - https://www.facebook.com/KARTERSTUDIO

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności