FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Te-Tris i Duże Pe podpowiadają,...

News

Te-Tris i Duże Pe podpowiadają, jak trenować freestyle

Od:
Redakcja 
Data:
16 marca 2021, 19:35
Ocena:
Ocena 0.00

Te-Tris i Duże Pe, czyli legendy polskiej sceny freestyle’owej i muzycznej, stanęli ramię w ramię, aby podzielić się swoją wiedzą i patentami dotyczącymi freestyle’u. Wszystkie cztery odcinki Akademii Freestyle’u można już oglądać na YouTube oraz na www.redbull.pl/akademia-freestyle.

“Co siedzi w głowie freestyle’owca?”, “Pamiętaj, że jesteś MC”, “Styl, rytm i flow” oraz “Skąd brać amunicję na bitwę?” - to tytuły wszystkich czterech odcinków Akademii Freestyle’u Red Bull KontroWersy. W każdym z nich gospodarze serii – Te-Tris i Duże Pe - poruszają inny aspekt dotyczący sztuki rapowej improwizacji.

„Wykorzystujcie to, że bit ma tempo, rytm, tonacje, wręcz kolor, do którego dopasujecie to, jak się po nim poruszacie. […] Jest fajne ćwiczenie, które może pozwolić Wam rozwijać swoje flow” – podpowiada Te-Tris w jednym z odcinków mówiąc o technice jibber jabber.

Z “Akademii Freestyle’u” dowiedzieć się można, między innymi, jak przygotować się na bitwę freestyle’ową, jak pracować nad własnym flow i stylem, skąd brać inspiracje na cięte riposty czy wywołujące euforię punchline’y.

Wszystkie odcinki serii są już dostępne w specjalnej playliście na kanale YouTube Red Bull KontroWersy oraz na stronie www.redbull.pl/akademia-freestyle.

Więcej informacji o Red Bull KontroWersy dostępnych jest na stronie www.redbull.pl/akademia-freestyle oraz na Facebooku Red Bull KontroWersy.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Podobne  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności