FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Mielzky, Sarius i CatchUp śnią o...

News

Mielzky, Sarius i CatchUp śnią o lepszych czasach!

Od:
Redakcja 
Data:
12 marca 2021, 12:58
Ocena:
Ocena 0.00

Per aspera ad astra. Mielzky, Sarius i CatchUp biorą na warsztat tę starą maksymę, by na własnym przykładzie opisać jak wieloma wyrzeczeniami okupiona jest droga na szczyt. I bez cienia gwarancji, że muzyczne spełnienie okaże się remedium na inne życiowe bolączki.

“Jak Wyśnię” Mielzky’ego to trzeci singiel z albumu “Do Wesela Się Zagoi”, który ukaże się 26 marca nakładem 2020 label. Gorzki jak “cytryny, z których trzeba zrobić sok”, ale potrzebny by lepiej poznać i zrozumieć motywacje artysty. Za muzykę odpowiada duet The Returners.


Cyfra: http://soundline.biz/grubymielzkyjakwysnie

Po blisko trzech latach fonograficznej przerwy Gruby Mielzky powraca z nowym longplayem. Z zapowiedzi prasowych możemy się dowiedzieć, że będzie to najszczerszy i najbardziej bezpośredni album w dorobku artysty. Sfera muzyczna albumu została w całości wyprodukowana przez DJ-a Chwiała i Little'a. Neoklasyczne brzmienie bitów - wsparte licznymi gościnnymi występami wokalistów - a także gramofonowe wstawki stanowią idealne tło do historii opowiadanych przez Mielzky'ego. Limitowany preorder dostępny jest na stronie: www.doweselasiezagoi.pl.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności