FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  TE TRIS I DUŻE PE ZAPRASZAJĄ DO...

News

TE TRIS I DUŻE PE ZAPRASZAJĄ DO AKADEMII FREESTYLE’U!

Od:
Redakcja 
Data:
19 lutego 2021, 13:35
Ocena:
Ocena 0.00

PIERWSZE DWA ODCINKI SERII TUTORIALOWEJ DLA FREESTYLE’OWCÓW JUŻ DOSTĘPNE NA WWW.REDBULL.PL/AKADEMIA-FREESTYLE!

Legendy polskiej sceny freestyle’owej oraz muzycznej: Te-Tris i Duże Pe stanęli ramię w ramię, aby podzielić się swoją wiedzą i patentami dotyczącymi freestyle’u. Pierwsze dwa z czterech odcinków “Akademii Freestyle’u Red Bull KontroWersy” można już oglądać na www.redbull.pl/akademia-freestyle .

O czym myśli freestyle’owiec, gdy nawija? Dlaczego ważne jest, aby być dobrym MC? Jak pracować nad własnym stylem, rytmem i flow? I co jest najbardziej wartościową, liryczną amunicją? Takie pytania stawia seria wideo-tutoriali “Akademia Freestyle’u” zaś odpowiedzi na nie poszukały freestyle’owe legendy – Te-Tris i Duże Pe.

Każdy z nich jest gospodarzem dwóch odcinków, w których na bazie własnych doświadczeń scenicznych oraz wiedzy zdobytej przez lata działalności, przeprowadza widza przez świat freestyle’u i zdradza co zrobić, aby w tym świecie zdobyć sławę, szacunek i tytuł mistrza Red Bull KontroWersy.

„Czy istnieje jakiś zestaw cech bądź predyspozycji, które ze zwykłego “kopacza” mogą zrobić boskiego Diego, Messiego albo naszego rodzimego Lewego? (…) Dżentelmen stojący przed Wami, jako małolat z Podlasia obrażał, zaczepiał swoich znajomych rymowankami nie wiedząc nawet, że jest to jakkolwiek określone czy nazwane” – zdradza Te-Tris w pierwszym odcinku pt. “Co siedzi w głowie freestyle’owca?”

W drugim, dostępnym od wczoraj, odcinku pt. “Pamiętaj, że jesteś MC” Duże Pe podpowiada, jak stać się lepszym MC i dlaczego jest to bardzo istotny element warsztatu freestyle’owca.

Cała seria liczyć będzie 4 odcinki zatytułowane kolejno: “Co siedzi w głowie freestyle’owca?”, “Pamiętaj, że jesteś MC”, “Styl, rytm i flow” oraz “Skąd brać amunicję na bitwę?”. W każdym z nich jeden z prowadzących zgłębi powyższe tematy, które pomogą widzom rozwinąć swoje freestyle’owe i muzyczne zdolności. Z “Akademii Freestyle’u” dowiedzieć się będzie można, jak przygotować się na bitwę freestyle’ową, jak pracować nad własnym flow i stylem, skąd brać inspiracje na cięte riposty czy wywołujące euforię punchline’y.

Pierwsze dwa odcinki są już dostępne na kanale YouTube Red Bull KontroWersy oraz na stronie redbull.pl/akademia-freestyle. Każdy kolejny publikowany będzie co środę.Więcej informacji: www.redbull.pl/akademia-freestyle

oraz na Facebooku Red Bull KontroWersy

YouTube Red Bull KontroWersy: https://win.gs/Showcase

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności