FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Mielzky wraca z nową płytą!

News

Mielzky wraca z nową płytą!

Od:
Redakcja 
Data:
3 lutego 2021, 09:32
Ocena:
Ocena 0.00
Start preorderu i premiera pierwszego singla

"Cel" to pierwszy singiel z nadchodzącego albumu Mielzky’ego. Artysta po raz kolejny łączy siły z duetem The Returners i zapowiada premierę krążka na koniec marca. Właśnie ruszył preorder nowego projektu. Płyta “Do wesela się zagoi” ukaże się nakładem 2020 label.

Ta wiadomość z pewnością zelektryzuje wielu koneserów hip-hopu. Po blisko trzech latach fonograficznej przerwy Gruby Mielzky powraca z nowym longplayem. Z zapowiedzi prasowych możemy się dowiedzieć, że będzie to najszczerszy i najbardziej bezpośredni album w dorobku artysty. Już pierwszy singiel, czyli “Cel”, wciąga słuchacza w specyficzny świat Mielzky’ego - autorefleksyjny i pełen retrospekcji oraz codziennych, bardziej teraźniejszych tematów. Za teledysk odpowiada Szerszeń.


Cyfra: http://www.soundline.biz/GrubymielzkyCel

Sfera muzyczna albumu została w całości wyprodukowana przez duet The Returners. Neoklasyczne brzmienie bitów - wsparte licznymi gościnnymi występami wokalistów - a także gramofonowe wstawki stanowią idealne tło do historii opowiadanych przez Mielzky'ego. Oficjalna data premiery “Do wesela się zagoi” to 26.03.2021. Specjalny box preorderowy dostępny jest na stronie www.doweselasiezagoi.pl.

"Do wesela się zagoi" Mielzky'ego Foto: "Do wesela się zagoi" Mielzky'ego
Wersja preorderowa została wzbogacona o bonusowe CD. Dodatkowa płyta zawierać będzie instrumentalną wersję albumu, a także kilka ekskluzywnych remiksów. A wszystko to  produkcji duetu The Returners, co stanowi najlepszą gwarancję jakości rozszerzonego wydawnictwa.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności