FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Premierowy koncert promujący...

News

Premierowy koncert promujący Dziewięć Żyć Siedem Życzeń Rademenza

Od:
Redakcja 
Data:
5 grudnia 2020, 09:55
Ocena:
Ocena 0.00
PREMIEROWY KONCERT PROMUJĄCY DEBIUTANCKI ALBUM RADEMENZA „DZIEWIĘĆ ŻYĆ SIEDM ŻYCZEŃ” NA REDBULL.PL

Live band z prawdziwego zdarzenia, klimatyczna teatralna cena, rap z przesłaniem i… freestyle. Tą wybuchową mieszankę można zobaczyć na nagraniu z premierowego koncertu promującego debiutancką płytę Rademeneza "Dziewięć Żyć Siedem Życzeń". Obszerna relacja z tego wydarzenia dostępna jest na redbull.pl/muzyka.

Koncert, który odbył się 27 września w Lubuskim Teatrze jest zwieńczeniem projektu „100dninafree”, w ramach którego Rademenez przez 100 dni codziennie freestyle'ował i dokumentował to na stronie projektu. Specjalnie na potrzeby tego wyjątkowego koncertu raper stworzył live band, który zadbał o oprawę muzyczną wydarzenia. W składzie zespołu pojawili się utalentowani zielonogórscy muzycy: Przemysław Kińczyk (gitara), Marek Styk (gitara basowa), Witold Domański (perkusja) oraz Eryk Nowak (instrumenty klawiszowe). Swojego wokalu podczas wydarzenia użyczyła również gościnnie występująca na płycie zielonogórska wokalistka - Jadwiga Macewicz.

Jadwiga Macewicz, Rademenez Foto: Jadwiga Macewicz, Rademenez
Podczas koncertu zagrane zostały utwory pochodzące z płyty "Dziewięć Żyć Siedem Życzeń", zaaranżowane przez muzyków z live band’u Rademeneza. Muzyczne kompozycje powstały na bazie instrumentalnych wersji utworów, które wyprodukowali uznani producenci muzyczni: Oer, Voskovy, Greg Music, Pitzo, SNGWSK i Hensiv.

Na co dzień Rademenez znany jest z prowadzenia licznych turniejów tanecznych i festiwali muzycznych, których na swoim koncie ma już ponad 300, w tym między innymi Warsaw Challenge, Red Bull BC One Cypher Poland czy Rytm Ulicy. Raper zasłynął również pobijając rekord Polski we… freestyle’u. W 2018 Rademenez zrobił to po raz pierwszy, rapując ponad 4 godziny bez przerwy, a w 2019 roku pobił własny rekord freestyle’ując nieprzerwanie przez 12 godzin.   

Rademenez live band Foto: Rademenez live band
Freestyle’owych elementów nie zabrakło także podczas debiutanckiego koncertu Rademeneza. Aby sprawdzić jak Artysta poradził sobie na scenie obejrzyj wideo z premiery albumu "Dziewięć Żyć Siedem Życzeń" na redbull.pl/muzyka.
 

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności