FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Abradab, Rahim, Kleszcz: Ostatni...

News

Abradab, Rahim, Kleszcz: Ostatni singiel przed premierą płyty

Od:
Redakcja 
Data:
10 listopada 2020, 14:24
Ocena:
Ocena 0.00
Szydło - klip z przesłaniem w czasie pandemii

Na kanał MaxFloRecTV trafił numer zatytułowany „Szydło”. Utwór promuje zbliżający się wielkimi krokami 1. wspólny album Abradaba, Rahima i Kleszcza. Płyta ukaże się już w najbliższy piątek, 13.11. W MaxFloSklepie trwa pre-order krążka „ARKanoid”


Szydło” jest ostatnim singlem przed premierą wydawnictwa śląskiego trio. Numerowi towarzyszy wideoklip, w którym zwrócono uwagę na istotny problem dotyczący zamkniętych obecnie restauracji, pubów, kawiarni, a których dalszy los stał się bardzo niepewny.   

– Do kilku z tych miejsc już po pandemii nie wrócimy. Inne walczą, ale zgodnie twierdzą, że druga runda będzie znacznie trudniejsza. Może więc smutne obrazki odwróconych krzeseł przypomną o ulubionych miejscach i o tym, że warto je wesprzeć – mówi Aleksander „Kopruch” Kozłowski z grupy Przedmarańcza, twórca wideoklipu do utworu „Szydło”. Zdjęcia do teledysku powstały we współpracy z kilkunastoma lokalami gastronomicznymi na terenie Górnego Śląska, wśród których znalazły się: Bistro ąę, Boutique Cafe, CKM Trąbka, Dobra Karma, Restauracja Gilera, Hurry Curry, Inna Bajka, Kafej, Katofonia Jazz & Blues Club, Krakowskie Rondo, Lorneta z Meduzą, Ludzie Mówią Różne Rzeczy, LUK KUK, MAGAZYN Coctail Bar, OKI Sushi. Impulsem do powstania takiego wideo była aktualna sytuacja epidemiczna i wprowadzone restrykcje, które powodują, że zagrożone jest istnienie wielu miejsc z tej branży. 

Teledysk do utworu „Szydło” znalazł się już na playliście z pozostałymi wideo singlami: https://bit.ly/3eicfnk. Sam numer natomiast wyprodukowany przez ViktoraV można odsłuchać we wszystkich popularnych serwisach streamingowych.

Płyta „ARKanoid” dostępna jest w przedsprzedaży pod adresem: http://bit.ly/2Z4vAQ1.

Abradab Rahim Kleszcz - ARKanoid Foto: Abradab Rahim Kleszcz - ARKanoid

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności