FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  RAP BIBLIOTEKA E05 - TEN TYP MES

News

RAP BIBLIOTEKA E05 - TEN TYP MES

Od:
Redakcja 
Data:
17 września 2020, 09:17
Ocena:
Ocena 0.00

Co łączy książki i rap? Sporo. RAP BIBLIOTEKA to projekt, w którym twórcy ze sceny rapowej opowiadają o książkach, które były dla nich ważne oraz autorach, którzy zostawili ślad na ich sposobie myślenia i tworzenia.

W odcinkowej serii emitowanej na YouTube zaproszeni do projektu raperzy: Łona, Włodi, Sokół i Saful rozmawiają z gospodarzem cyklu Rasem o książkach ważnych, trudnych, wesołych, książkach, które ich zmieniły, a także książkach, które mocno wpłynęły na ich twórczość. Cel? Inspirować i zachęcać rzesze odbiorców sceny rapowej do sięgania po literaturę i poszukiwania autorów i tematów dla siebie.

RAP BIBLIOTEKA E05 - TEN TYP MES Foto: RAP BIBLIOTEKA E05 - TEN TYP MES
W ostatnim odcinku serii, który właśnie pojawił się na YouTube, udział wziął Ten Typ Mes. Reprezentant Alkopoligamii opowiedział o demaskatorskiej i odkłamującej roli literatury, a także po co wraca do książek już przeczytanych, jakie pozycje zdecydowanie poszerzyły mu horyzonty i wreszcie - za co najbardziej ceni pisarzy. W rozmowie z Rasem - raperem znanym z zespołu Rasmentalism oraz audycji w newonce.radio - Mes odbija się od pytań o literaturę, która była dla niego pochłaniająca, ważna, trudna, ale też rozbrajająco zabawna. 

RAP BIBLIOTEKA E05 - TEN TYP MES Foto: RAP BIBLIOTEKA E05 - TEN TYP MES


Wszystkie odcinki RAP BIBLIOTEKI są już do obejrzenia na kanale YouTube Newonce - partnera akcji. Więcej informacji o projekcie dostępne jest na stronie projektu www.rapbiblioteka.pl, a po najświeższe aktualności zapraszamy na profil na Instagramie: www.instagram.com/rapbiblioteka.

Za realizację serii RAP BIBLIOTEKA odpowiada OUTRAGE - agencja zajmująca się kreacją, produkcją i komunikacją niestandardowych projektów z obszaru muzyki, rozrywki i kultury. Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.

RAP BIBLIOTEKA

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Podobne  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności