FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Dodatkowe pokazy filmu...

News

Dodatkowe pokazy filmu „Quebonafide: Romantic Psycho Film”

Od:
Redakcja 
Data:
1 września 2020, 12:28
Ocena:
Ocena 0.00
Pokazy odbędą się w ramach Millennium Docs Against Gravity

Z ogromną przyjemnością informujemy, że bilety na niemal wszystkie festiwalowe pokazy „Quebonafide: Romantic Psycho Film”, który zostanie zaprezentowany publiczności w siedmiu miastach, zostały wyprzedane. W związku z licznymi pytaniami ze strony widzów, razem z producentem filmu Red Bull Media House, festiwal podjął decyzję o organizacji dodatkowych projekcji:

  • Katowice - 11 września, godz. 15:00, kino Kosmos, sala Nostromo
  • Wrocław - 11 września, godz. 21:45, DCF, sala Warszawa
  • Poznań - 12 września, godz. 21:45, kino Muza, sala 1
  • Gdynia - 13 września, godz. 11:00, GCF, sala Warszawa

„Quebonafide: Romantic Psycho Film” został zakwalifikowany do organizowanego po raz pierwszy w czasie festiwalu Konkursu Polskiego. To trwający 37 minut dokument z podróży Quebonafide i jego hypemana KrzyKrzysztofa w głąb Azji. Daje rzadką możliwość zobaczenie artysty w procesie tworzenia, zbierającego siły na wydanie nowego albumu, który będzie wiązał się z ogromną presją. Szczególnie dla kogoś tak w gruncie rzeczy wrażliwego i introwertycznego, jak Kuba.

Producentem filmu jest Red Bull Media House, który od lat tworzy najwyższej jakości treści skupiające się na tematyce sportowej, kulturalnej oraz lifestyle’owej. Produkcje były wielokrotnie nagradzane w najbardziej prestiżowych konkursach filmowych – w tym roku otrzymały aż sześć nominacji do Sports Emmy Awards. Bogate portfolio Red Bull Media House prezentuje również światowej widowni niesamowite wyczyny lokalnych bohaterów, czego przykładem jest dokument o skialpiniście Andrzeju Bargielu i pierwszym zjeździe na nartach z K2. Wszystkie produkcje są dostępne na darmowej platformie Red Bull TV. Producentem wykonawczym filmu jest firma Warsaw Production.

Tegoroczny festiwal obędzie się w formule hybrydowej. Od 4 do 18 września odbędzie się edycja w kinowa w siedmiu miastach: Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Katowicach, Poznaniu, Lublinie i Bydgoszczy. Od 19 września do 4 października potrwa edycja online.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności