FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Young Igi gościnnie na warszawskim...

News

Young Igi gościnnie na warszawskim koncercie Margaret

Od:
Redakcja 
Data:
28 sierpnia 2020, 13:20
Ocena:
Ocena 0.00

W środę 16 września Margaret wystąpi w Warszawie w ramach cyklu Lato na Pradze, organizowanego w kompleksie Praga Centrum. Do grona wykonawców, którzy będą tego wieczoru wspierać wokalistkę, dołączył właśnie Young Igi - jeden z flagowych artystów polskiego oddziału Def Jam Recordings.

Margaret od kilku miesięcy intensywnie pracuje nad nowym materiałem i przygotowuje się do wydania kolejnego albumu. Płyta ukaże się jeszcze w tym roku i będzie efektem dalszej eksploracji muzyki miejskiej. Artystka dobrze odnajduje się w stylistyce urban, co udowadnia w najnowszym singlu zatytułowanym „Reksiu”:


Do współpracy przy tym utworze Margaret zaprosiła Otsochodzi - jednego z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia. To zarazem pierwszy z gości, których będzie można usłyszeć na jej nowej płycie. Stołeczny koncert to więc doskonała okazja, by poznać przedsmak nadchodzącego albumu:

https://www.facebook.com/events/292847285386625

Miejski projekt „Lato na Pradze” sprawił, że warszawska Praga stała się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań dla wielu społeczności. Topowi polscy muzycy występują w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum. Projekt Lato na Pradze to nie tylko koncerty, ale również letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu - namiastka festiwali w sercu Warszawy. Zielone strefy relaksu, food trucki, bar i granie na żywo w scenerii murów dawnej praskiej stalowni - wszystko to składa się na Miasteczko Praga Centrum.

Margaret:

 

 

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności