FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  RAP Biblioteka e02 - Włodi

News

RAP Biblioteka e02 - Włodi

Od:
Redakcja 
Data:
27 sierpnia 2020, 09:16
Ocena:
Ocena 0.00
Łona, Włodi, Sokół, Saful i Pezet opowiadają o książkach, które ich zmieniły

Co łączy książki i rap? Sporo. RAP BIBLIOTEKA to projekt, w którym twórcy ze sceny rapowej opowiadają o książkach, które były dla nich ważne oraz autorach, którzy zostawili ślad na ich sposobie myślenia i tworzenia.

W odcinkowej serii emitowanej na YouTube zaproszeni do projektu raperzy: Łona, Włodi, Sokół, Saful i Pezet rozmawiają z gospodarzem cyklu Rasem o książkach ważnych, trudnych, wesołych, książkach, które ich zmieniły, a także książkach, które mocno wpłynęły na ich twórczość. Cel? Inspirować i zachęcać rzesze odbiorców sceny rapowej do sięgania po literaturę i poszukiwania autorów i tematów dla siebie.

RAP BIBLIOTEKA E02 - WŁODI Foto: RAP BIBLIOTEKA E02 - WŁODI
W drugim odcinku serii, który właśnie pojawił się na YouTube, udział wziął Włodi. Artysta zdradził co według niego odróżnia Bukowskiego od Grzesiuka, ile zostało z Warszawy Tyrmanda, jakie doświadczenia z wojny domowej w Hiszpanii wyniósł Orwell, a także co składa się na tekściarski niezbędnik członka Molesty. W rozmowie z Rasem - raperem znanym z zespołu Rasmentalism oraz audycji w newonce.radio - Włodi odbija się od pytań o literaturę, która była dla niego pochłaniająca, ważna, trudna, ale też rozbrajająco zabawna. 


Premiera kolejnych odcinków RAP BIBLIOTEKI w każdą kolejną środę do 16 września na kanale YouTube Newonce - partnera akcji. Więcej informacji o projekcie dostępne jest na stronie projektu www.rapbiblioteka.pl, a po najświeższe aktualności zapraszamy na profil na Instagramie: www.instagram.com/rapbiblioteka.

RAP BIBLIOTEKA E02 - WŁODI Foto: RAP BIBLIOTEKA E02 - WŁODI
Za realizację serii RAP BIBLIOTEKA odpowiada OUTRAGE - agencja zajmująca się kreacją, produkcją i komunikacją niestandardowych projektów z obszaru muzyki, rozrywki i kultury. Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.

RAP BIBLIOTEKA

RAP BIBLIOTEKA E02 - WŁODI Foto: RAP BIBLIOTEKA E02 - WŁODI

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Podobne  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności