FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Wigor, Peja i Kafar Dixon37 na...

News

Wigor, Peja i Kafar Dixon37 na beacie O.S.T.R.

Od:
Redakcja 
Data:
1 czerwca 2020, 16:21
Ocena:
Ocena 0.00
Nowa płyta reprezentanta Mor W.A. już 5 czerwca!

Do premiery nowej solowej płyty Wigora pozostał już tylko tydzień. Reprezentant składu Mor W.A. podzielił się więc kolejnym mocnym singlem z albumu "1978". W "Zaklętych rewirach" usłyszymy gościnnie Peję, Kafara Dixon37 oraz DJ-a Fingera. Za muzykę do utworu odpowiada O.S.T.R.

''Zaklęte rewiry'' z gościnnym udziałem Peji i Kafara z ekipy Dixon37 to numer opowiadający o początkach i ulicznych korzeniach trójki raperów. Jest to zarazem piąty singiel z nadchodzącego albumu "1978". Cuty to utworu nagrał DJ Finger.


Cyfra: http://www.soundline.biz/WigorMorWAZakleteRewiry/

Preorder albumu "1978" wystartował na początku kwietnia:

https://preorder.pl/wigormorwa

Nowa solówka Wigora to aż 27 premierowych utworów na 2 nośnikach CD (wersja deluxe). Poza kolegami z macierzystej formacji Mor W.A. usłyszymy na nim takich artystów, jak: O.S.T.R., Peja, Ero JWP, Grizzlee, Miodu, KaeN, Lukasyno czy Rest i Kafar z Dixon37.

W preorderowej wersji albumu znajdzie się specjalny bilet meet&greet z autografem, który będzie upoważniał nie tylko do darmowego wejścia na wybrany koncert trasy promującej album, ale również do osobistego spotkania z artystą przed występem. Alternatywna rozszerzona wersja preorderu wzbogacona została o klasyczną czarną bandanę (do wyboru z logiem Wigora lub całego składu Mor W.A.).

Dwupłytowy album jest ściśle limitowany i nie będzie wznawiany. Po wyprzedaniu nakładu do sprzedaży trafi wersja standard 1CD. Nowy materiał Wigora ukaże się nakładem labelu Dope Ride. Premiera planowana jest na 29.05.2020. Projektem okładki i oprawy graficznej "1978" zajął się znany i ceniony grafik Grzegorz "Forin" Piwnicki (http://www.forinstudio.com/), zaś zdjęcia okładkowe zrobił Kamil Nastyk (https://www.instagram.com/kamilnastyk).

 

Wigor Mor W.A. na FB - https://www.facebook.com/wigormorwa78/

Wigor Mor W.A. na IG - https://www.instagram.com/wigor_morwa/

Wigor Mor W.A. na YT - https://www.youtube.com/user/MorwaDrzewo

 

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności