FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Rahim w singlu Bob One'a i Bas Tajpana

News

Rahim w singlu Bob One'a i Bas Tajpana

Od:
Redakcja 
Data:
7 maja 2020, 11:32
Ocena:
Ocena 0.00

W najbliższy piątek, 8.05, odbędzie się premiera longplay'a „Teraz” Bob One'a i Bas Tajpana. Jeszcze tylko do czwartku do końca dnia na www.MaxFloSklep.pl trwa pre-order albumu duetu. Na MaxFloRecTV trafił ostatni przed premierą wideosingiel. W tytułowym numerze z płyty gościnnie wystąpił Rahim

Album „Teraz” to płyta dość różnorodna. Bob One i Bas Tajpan opisują na niej aktualne wydarzenia oraz towarzyszące im uczucia – to co „tu i teraz”. Krążek jest 1. w historii pełnowymiarowym wydawnictwem duetu. Dotychczas artyści wydali epkę „Wszystko na sprzedaż” oraz mixtape „Po swojemu vol. 1”.

Najnowszy, tytułowy singiel nagrany został z gościnnym udziałem Rahima. Produkcją muzyczną utworu, jak i całej płyty zajął się Bob One. Za realizację teledysku do „Teraz” odpowiada ekipa Grube Filmy.


To ostatni moment, by pod adresem: https://bit.ly/2JvxgfB zamówić album Bob One'a i Bas Tajpana w przedsprzedaży. Do każdej płyty „Teraz” dołączane będzie bonusowe CD z mixtape'emPo swojemu vol. 1”. Wśród gości na krążku oprócz wspomnianego Rahima znaleźli się: Polska Wersja, Kobik i Hemp Gru.

Nagrania albumu odbyły się w katowickim MaxFloStudiu pod okiem Dawida Twardowskiego. Premiera albumu odbędzie się już w najbliższy piątek, 8.05.

Teraz Foto: Teraz

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności