FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Kuba Knap przyśpiesza premierę i...

News

Kuba Knap przyśpiesza premierę i odkrywa album z Dj’em 600V!

Od:
Redakcja 
Data:
21 kwietnia 2020, 10:43
Ocena:
Ocena 0.00

Kuba Knap zaskoczył swoich słuchaczy, wysyłając preorder dwupłytowego albumu „Kuchnia Polska/Fundament” dwa tygodnie przed planowaną premierą. Jednocześnie okazało się, że za produkcję, owianego dotychczas tajemnicą drugiego krążka, odpowiedzialny jest DJ 600V.


Tradycyjnie Kuba dodaje kilka słów od siebie na temat wydawnictwa: „Dostajecie najbardziej szczery materiał jaki napisałem i nagrałem w życiu. Bałem się tej premiery, bo słuchając „Kuchni Polskiej” czuję się nagi. Dla mnie to jest nowy początek, nowa definicja. Czuję się spełnionym człowiekiem, ale ciągle chcę się konfrontować ze światem, coś we mnie krzyczy i śpiewa i nie zamierzam tego blokować.

„Fundament” to płyta, która mnie odblokowała. Słuchałem wtedy starych albumów i zatęskniłem za klimatem pierwszych nagrywek, za surowością, radością, za ograniczeniami. Volt się zgodził na taką opcję - zwrotki nagrywałem na raz, po pięć numerów na sesji, na szybko, bez poprawek. Teksty pisałem tak samo - po prostu leciało, bez wydumanych rozwiązań i bajerów.”

Kuchnia Polska front Foto: Kuchnia Polska front
Album „Kuchnia Polska/Fundament” dostępny jest w formie fizycznej na wck47.com oraz na wszystkich serwisach streamingowych.

 

 

 

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności