FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  ZBUKU prezentuje zestaw preorderowy...

News

ZBUKU prezentuje zestaw preorderowy swojego nadchodzącego albumu "Wiem Co Jest 5"!

Od:
Redakcja 
Data:
10 kwietnia 2020, 12:03
Ocena:
Ocena 0.00

Kilka dni temu nastąpiła oficjalna prezentacja zestawu preorderowego nadchodzącej płyty Zbuka „Wiem Co Jest 5“! Raper oraz wytwórnia Step Records oferują wydawnictwo w dwóch zestawach. Do albumu dołączony jest dodatkowy krążek z okazji dziesięciu lat działalności scenicznej rapera. Płyta „X“, zawiera najważniejsze utwory, które mocno zaznaczyły się w karierze artysty. Ta szczególna tracklista to swoiste podsumowanie artystycznego życiorysu rapera.

Preorder "Wiem Co Jest 5": https://preorder.pl/zbuku

ZBUKU prezentuje zestaw preorderowy swojego nadchodzącego albumu Foto: ZBUKU prezentuje zestaw preorderowy swojego nadchodzącego albumu
"Wiem co jest 5“ stanowi metaforyczne odniesienie Zbuka nie tylko do kultury hip-hop, ale również własnej drogi prowadzącej do sukcesu, naznaczonej życiowymi doświadczeniami związanymi z dorastaniem w trudnym środowisku. Na albumie nie zabraknie wielu odniesień do obecnej kondycji polskiej sceny hiphopowej oraz linijek piętnujących ignorancję fałszywych ludzi próbujących na niej zaistnieć.

Różnorodność to coś do czego przyzwyczaił nas raper w trakcie swojej kariery, dlatego na nowym krążku nie zabraknie zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych produkcji. Bez względu na brzmienie, fani spodziewać mogą się ostrej, bezkompromisowej liryki reprezentanta Young Blood.

Wersja deluxe z autografem, bonus trackami oraz limitowaną wersją wydania z pakietem niespodzianek dostępna tylko na preorder.pl, do wyczerpania zapasów.

ZBUKU prezentuje zestaw preorderowy swojego nadchodzącego albumu Foto: ZBUKU prezentuje zestaw preorderowy swojego nadchodzącego albumu

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności