FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Gverilla świętuje premierę...

News

Gverilla świętuje premierę debiutanckiego albumu "Hologram"

Od:
Redakcja 
Data:
17 marca 2020, 10:05
Ocena:
Ocena 0.00
Do sieci trafił singiel z Klaudią Szafrańską!

W piątek 13. marca ukazał się debiutancki album Gverilli. Płyta "Hologram" trafiła już na sklepowe półki, a także - w postaci cyfrowej - do popularnych serwisów streamingowych. Wraz z premierą krążka w sieci opublikowany został nowy singiel, w którym gościnnie wystąpiła Klaudia Szafrańska z duetu Xxanaxx.

"Hologram" LP to zbiór wspomnień, spostrzeżeń i pragnień Gverilli, który poszukuje swojego miejsca w otaczającym go świecie. Album nasycony jest różnorodnymi brzmieniami i psychodelicznymi wizjami, których źródeł możemy szukać w trip hopie, rapie czy elektronice przeplatanej klimatami lat 80. Wśród gości znajdziemy takich artystów jak: KAMP!, Klaudia Szafrańska, Lena Osińska, Jan Rapowanie, Ten Typ Mes, Kacperczyk, Jetlagz czy OKI. Za produkcję muzyczną odpowiadają zaś czołowi polscy producenci i muzycy: Steez83, Enzu, The Returners, Errbits i wielu innych. Producentami wykonawczymi krążka są Piotr Szulc i Kamil Wysocki. Wydawnictwo ukazało się na rynku pod labelem 2020.

Gverilla świętuje premierę debiutanckiego albumu "Hologram" Foto: Gverilla świętuje premierę debiutanckiego albumu "Hologram"
Cyfra: http://www.soundline.biz/GverillaHologram/

Na płycie znalazło się 15 premierowych utworów (wersja fizyczna została wzbogacona o 2 bonus tracki). Album można też wciąż zamawiać online:

http://www.gverilla.com

Najnowszy piąty singiel to utwór "Wiesz" z gościnnym udziałem Klaudii Szafrańskiej - wokalistki znanej z duetu Xxanaxx. Muzykę skomponował ENZU, natomiast za wizualizacje odpowiada Dyja (@insta_dyja):


Na 25 kwietnia w warszawskim klubie Miłość Kredytowa 9 zaplanowany został oficjalny koncert premierowy:

https://www.facebook.com/events/208740067172296/

Z uwagi na zagrożenie koronawirusem trudno jednak dziś określić czy wydarzenie nie zostanie przełożone na późniejszy termin.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności