FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  K-391, Alan Walker i Ahrix w nowym...

News

K-391, Alan Walker i Ahrix w nowym wspólnym utworze “End of Time”

Od:
Redakcja 
Data:
7 marca 2020, 12:50
Ocena:
Ocena 0.00
WIELKI REMIX STWORZONY PRZEZ 15 PRODUCENTÓW

Po poprzednich kolaboracjach, które łącznie przekroczyły już miliard wyświetleń, znajomi K-391 i Alan Walker ponownie łączą siły. Utwór “End of Time” znalazł się już na YouTube, Spotify oraz pozostałych platformach streamingowych.

Video: End of Time

K-391 i Alan Walker ponownie połączyli siły żeby odkryć na nowo elektroniczny przebój, utwór “Nova” z 2013 roku. W wydanym wraz z Ahrixem utworze “End of Time”, artyści nadali brzmieniu charakterystycznego dla siebie akcentu. Świeża aranżacja  wraz z nowym tekstem zwraca uwagę i koresponduje z produkcjami, które ukazały się wcześniej.

Z ponad 15 miliardami wyświetleń i prawie 40 milionami obserwujących 22-letni Alan Walker jest już niezaprzeczalnie jedną z największych gwiazd nurtu EDM. Jeden ze stu najpopularniejszych artystów na Spotify był headlinerem ponad 500 festiwali, takich jak Coachella, Tomorrowland czy Lollapalooza oraz współpracował z takimi gwiazdami jak Justin Bieber, Rihanna i Kygo. Jego twórczość została wyróżniona m.in. podczas gali MTV EMA, BRIT Awards, Billboard 21 under 21 oraz w prestiżowym DJ MAG Top 100. Każdy kolejny singiel błyskawicznie zyskuje popularność pokrywając się platyną, a sam Alan Walker nie zwalnia tempa i łączy siły w ramach jednego z najmocniejszych składów EDM. 

Dzień po premierze, “End of Time” zostanie zaprezentowany szerokiej publiczności podczas finałów norweskiego X Games. Piosenka będzie stanowić oficjalny utwór sportowego festiwalu emitowanego przez ESPN na całym świecie. 

W ramach premiery artyści połączyli siły z FL Studio i Splice, aby zapewnić słuchaczom dodatkowe doświadczenie, w ramach którego 15 producentów z całego świata będzie pracować nad wspólnym remixem “End of Time”. W ciągu zaledwie 2 tygodni będą pracować równocześnie nad każdym etapem produkcji finalnego “Tribute Remix”. Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie producercampaign.com od poniedziałku 09/03.

K-391, Alan Walker & Ahrix “End of Time”:

YouTube

Spotify

Wszystkie platformy streamingowe

Alan Walker:

Facebook

Instagram

K-391:

Facebook

Instagram

Ahrix:

Facebook

Instagram

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności