FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Premiera klipu "WGW" na nowym...

News

Premiera klipu "WGW" na nowym kanale muzycznym Prima Sort!

Od:
Redakcja 
Data:
13 lutego 2020, 10:26
Ocena:
Ocena 0.00

Opolska wytwórnia Step Records postanowiła rozszerzyć działania i zdecydowała się na otwarcie nowego kanału muzycznego na Youtubie - Prima Sort

Pierwszym klipem, który możecie zobaczyć na kanale jest singiel Episa Dym Knf i Kaena "WGW", który znalazł się na wydanym w listopadzie kompilacyjnym albumie "CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ". Utwór wyprodukował Phono CoZaBit. Za teledysk odpowiada ekipa MortVideo. 

Klip "WGW": 


O projekcie Prima Sort:

PRIMA SORT LABEL – PO PIERWSZE JAKOŚĆ.

Dotychczas kojarzyliście nas jako markę stricte odzieżową, mocno związaną z szeroko pojętą kulturą hip-hop. Pomagaliśmy przy tworzeniu ogromnej ilości klipów, nasze ciuchy możecie zobaczyć w wielu hitowych produkcjach, a wielu z ulicznych reprezentantów polskiej sceny rapowej to po prostu nasi serdeczni przyjaciele.

Z racji, iż muzyka jest naszą ogromną pasją, naturalną kolejną rzeczy było dla nas przekształcenie się w label wydawniczy – PRIMA SORT LABEL. Nie zamierzamy ukrywać, że to właśnie uliczny rap jest nam najbliższy, dlatego już niebawem będziecie mogli poznać pierwsze muzyczne efekty naszej pracy mocno związane właśnie z tym nurtem. Przygotowujemy mega dużo projektów, w niektóre na pewno będziemy chcieli Was – fanów – zaangażować. Bądźcie z nami!

Chcemy pomóc młodym, utalentowanym artystom w promowaniu swojej muzyki. W obecnych czasach na rynku funkcjonuje bardzo mało ulicznych labeli, tym bardziej takich, które oferowałaby równie profesjonalną obsługę jak Prima Sort Label. Potężne wytwórnie zainteresowane są obecnie raczej newschool’ową, bardziej popową twórczością, my natomiast chcemy przypominać polskim słuchaczom rapu, że tzw. uliczna twórczość rozwija się równie prężnie!

Premiera klipu "WGW" na nowym kanale muzycznym Prima Sort Foto: Premiera klipu "WGW" na nowym kanale muzycznym Prima Sort

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności