FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Kaczor BRS łączy siły z Dawidem...

News

Kaczor BRS łączy siły z Dawidem Obserwatorem

Od:
Redakcja 
Data:
4 lutego 2020, 10:10
Ocena:
Ocena 0.00
Mamy drugi klip promujący "Wroga Publicznego"

Kaczor BRS prezentuje drugi klip promujący jego nadchodzący album "Wróg publiczny". Sprawdźcie teledysk do utworu "Pac Man" w którym gościnnie pojawił się charyzmatyczny Dawid Obserwator! Premiera albumu będzie miała miejsce 13 marca. Raper zapowiada, że niebawem możemy spodziewać się kolejnych singli!
 
Klip zrealizowała ekipa Brevko Art. Za bit odpowiada Phono CoZaBit. Scratche: DJ Flip. Front okładki zaprojektował Tomasz Bojar.
 
O albumie "Wróg Publiczny" 
 
Kaczor BRS to jedna z najciekawszych postaci rapowej sceny, reprezentująca uliczny nurt hip-hopu. Artysta dał poznać się słuchaczom jako hardkorowy, bezkompromisowy tekściarz z pomysłem na siebie. Słynie również z kontrowersyjnych teledysków, które emanują brutalnością życia codziennego, przez co często są usuwane przez Youtube.

KACZOR BRS WRÓG PUBLICZNY Foto: KACZOR BRS WRÓG PUBLICZNY
Jego dwie pierwsze płyty, "Trapanacja Czaszki" oraz "Sygnatura Akt BRS 2019", odbiła się sporym echem na krajowym rynku, czego efektem są wielomilionowe odtworzenia singli.

Album "Wróg publiczny" jest odpowiedzią na liczne przeciwności losu oraz czarny pr stworzony przez antagonistów Kaczora BRS. Cechuje się różnorodnością brzmieniową oraz stylistyczną. Pokazuje osobowość Kaczora BRS oraz historię jego życia, bez owijania w bawełnę i zbędnej koloryzacji. Na najnowszym wydawnictwie usłyszymy licznych gości, reprezentujących starą i nową szkołę.
 
Zobacz klip "Pac Man": 

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności