FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Agencje muzyczne Revolume i...

News

Agencje muzyczne Revolume i Formusic Management łączą swe siły!

Od:
Redakcja 
Data:
14 listopada 2019, 16:33
Ocena:
Ocena 0.00

W odpowiedzi na wyzwania stawiane przez współczesną branżę muzyczną agencje Revolume i Formusic Management postanowiły połączyć swe siły.  Wymiana informacji, doświadczeń i optymalizacja procesu obsługi artystów, związanych z obiema agencjami, to nie jedyne cele współpracy. Jest to też sygnał i zachęta w stronę twórców oraz promotorów poszukujących sprawnego, godnego zaufania i odpowiedzialnego impresariatu.

Revolume to agencja kreatywna działająca na wszystkich płaszczyznach branży muzycznej. Współpracuje z niezależnymi artystami i wydawnictwami, instytucjami oraz klientami biznesowymi. Zajmuje się bookingiem artystycznym, a także kreacją, egzekucją i komunikacją projektów muzycznych. Jej specjalność to produkcja i promocja wydarzeń - od kameralnych eventów zamkniętych po festiwale. Tworzy koncepcje i strategie wiarygodnych kampanii z udziałem artystów, odpowiadając za wszystkie etapy ich produkcji. Na czele Revolume stoją Piotr Szulc oraz Michał Chwiałkowski.

Formusic Management specjalizuje się w kompleksowej opiece nad artystami: managementem, bookingiem i promocją. Stojąca na czele agencji Justyna Milkiewicz współpracuje na co dzień z szeregiem wydawnictw, dystrybutorów i publisherów. Jest też w stałym kontakcie z promotorami, agencjami eventowymi, koncertowymi oraz PR-owymi. Na bieżąco i systematycznie dba o komunikację medialną wszelkich aktywności artystów związanych z Formusic Management. 

Owocem fuzji obu agencji jest rozszerzenie rostera artystycznego. Z usług obu podmiotów korzystają obecnie: Adi Nowak, Dwa Sławy, Fair Play Quartet, Gverilla, Hemp Gru, JWPBC, Kari, Kasia Lins, Marika, Mielzky, Oki, PRO8L3M, Rasmentalism, Sokół, Spinache, Steez, Szopeen, The Returners, Włodi, Wspólna Scena oraz Żabson. Pomimo nawiązania ścisłej współpracy zarówno Revolume, jaki i Formusic Management pozostają przy swoich nazwach. Zapraszamy do współpracy.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności