FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  LoopMaffia "Memoirs of a Crow"

News

LoopMaffia "Memoirs of a Crow"

Od:
Redakcja 
Data:
28 października 2019, 13:43
Ocena:
Ocena 0.00

Tomasz Ochman - wraz ze swoim producenckim aliasem LoopMaffia - powraca po 5-letniej ciszy wydawniczej. Album „Memoirs of a Crow” to jego najnowszy materiał, na którym producent skutecznie kontynuuje klimat z poprzednich płyt. Jest więc masa dobrych beatów, samplowany jazz i soul, a także kilku bardzo ciekawych gości, którzy dodają wydawnictwu jeszcze więcej kolorytu.

Motywem przewodnim „Memoirs of a Crow” stało się uzewnętrznienie uczuć, jakie towarzyszyły Tomkowi w trakcie najważniejszych wydarzeń z jego życia. Album zaczyna się bardzo delikatnym, subtelnym akcentem jazzowym. Ciepłe wprowadzenie symbolizuje narratora, który nieśmiało próbuje przekonać słuchacza do zamknięcia oczu... i odpłynięcia wśród dźwięków. Kolejne utwory konsekwentnie przedstawiają inne etapy jego życia. Dzieciństwo, poznawanie ukochanej, zawiła droga zawodowa, miłość do muzyki, trudny wybór związany z opuszczeniem ojczyzny i wreszcie adaptacja do nieznanej rzeczywistości. Ostatnie kompozycje to nadzieja, rodzina i realizacja ambitnych planów, które coraz śmielej są wprowadzane w życie. Całą historię zamyka jazzowa piosenka, gdzie w rolę narratora wciela się tajemniczy kobiecy wokal.

Album jest więc idealną pozycją przede dla wszystkich tych, którzy cenią sobie relaks przy spokojnych około-hiphopowych produkcjach. „Memoirs of a Crow” jest pełen przykuwających ucho detali, które tylko czekają na odkrycie w trakcie kolejnych odsłuchów. Zdecydowanie warto sprawdzić i dodać do ulubionych!

Odsłuch albumu:

  • https://smarturl.it/memoirsofacrow
  • https://loopmaffia.bandcamp.com/album/memoirs-of-a-crow

Znajdź LoopMaffia na:

  • https://www.facebook.com/LoopMaffia/
  • https://twitter.com/loopmaffia
  • https://www.youtube.com/user/LoopMaffia

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności