FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  „Czołg” Kleszcza i DiNO z...

News

„Czołg” Kleszcza i DiNO z gośc. udziałem Skorupa

Od:
Redakcja 
Data:
17 września 2019, 17:09
Ocena:
Ocena 0.00
Wideo już w sieci

Ostatni numer promujący krążek „Aneks” Kleszcza & DiNO trafił dziś (17.09) na MaxFloRecTV. W singlu „Czołg” gościnną zwrotkę nawinął Skorup. 3. wspólny album Kleszcza i DiNO  dostępny jest już w MaxFloSklepie i na popularnych platformach z muzyką cyfrową. W stacjonarnych sklepach muzycznych dostępne są natomiast zestawy z poprzednimi płytami artystów.

Aneks” to 3. wydawnictwo duetu Kleszcz & DiNO, po „HorRYM JESTem” i „Cyrku na qłq”. Jak mówią artyści, album stanowi uzupełnienie poprzednich krążków oraz zamknięcie pewnego etapu w ich twórczości. Wśród 8 premierowych pozycji znalazły się numery z gośćmi. Wokale do płyty dołożyli: Angie („Nastaw swoją falę”), Jakub Nycz („Ostatni raz”) oraz Skorup („Czołg”). Utwór z udziałem tego ostatniego wraz z wideoklipem pojawił się właśnie w sieci.


Realizacją teledysku
do „Czołgu” zajął się Radosław Bereś, natomiast za montaż odpowiada Sit. Miks i mastering nagrań to praca DawidaTwardegoTwardowskiego z katowickiego MaxFloStudia.

Aneksw wersji fizycznej dostępny jest pod tym adresem: https://maxflosklep.pl/pl/p/Kleszcz-DiNO-Aneks/944, a także w wybranych salonach muzycznych na terenie kraju w zestawach z poprzednimi albumami Kleszcza & DiNO. Entuzjaści odsłuchu cyfrowego znajdą natomiast album w większości serwisów streamingowych: http://soundline.biz/KleszczDiNOAneks/.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Accompilce

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności