FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Kleszcz & DiNO: „Wyjśćie”

News

Kleszcz & DiNO: „Wyjśćie”

Od:
Redakcja 
Data:
19 sierpnia 2019, 13:32
Ocena:
Ocena 0.00

Na MaxFloRecTV trafił kolejny zwiastun „Aneksu” Kleszcza & DiNO. Najnowszy singiel duetu nosi tytuł „Wyjście”. Na www.MaxFloSklep.pl trwa pre-order tego krążka. Premiera płyty już pod koniec sierpnia

Nadchodzący „Aneks” będzie 3. wspólnym wydawnictwem Kleszcza & DiNO. Przypomnijmy, że będzie ono uzupełnieniem albumów "HorRYM JESTem" i "Cyrk na qłq" i znajdą się na nim numery, które nie zmieściły się na tracklistach wspomnianych krążków. Jest to więc niewątpliwa gratka dla fanów duetu. Tylko pod tym adresem: https://maxflosklep.pl/pl/c/PREORDER/105 dostępna jest przedsprzedaż „Aneksu”.


Za wideo do premierowego numeru odpowiadają Radek Bereś oraz Mariusz Stępień. Obok „Wyjścia” wśród singli zapowiadających „Aneks” dotychczas znalazły się: „Dzień świstaka”, „Drakula”, remix „Bajki o kolorach” oraz „Ostatni razz gośc. udziałem Jakuba Nycza, który pojawił się na kanale HORREcTV. Odsłuch utworu otwierającego  „Aneks” dostępny jest już również we wszystkich najpopularniejszych serwisach z muzyką cyfrową: http://www.soundline.biz/KleszczDiNOWyjscie.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności