FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Miejsca >  Warszawski WIR

Miejsca

Warszawski WIR


Od:
Redakcja
Data:
12 sierpnia 2019, 21:30
Ocena:
Ocena 0.00
Bulwar Flotylli Wiślanej , Warszawa


Warszawski WIR
WIR to wyjątkowe miejsce nad Wisłą, oferujące wszystkim warszawiakom i turystom ucieczkę od zgiełku wielkiego miasta, relaks i różnorodne formy spędzenia wolnego czasu. W dawnej, międzywojennej Warszawie brzeg Wisły był przestrzenią żywą, dynamiczną, z bogatą ofertą kulturalną i sportową. Nad rzeką kwitło życie towarzyskie i sportowe stolicy. My powracamy do tej tradycji i proponujemy aż 5 stref wyznaczających różnorodne możliwości spędzania wolnego czasu.

Co więcej, mamy swoją odsłonę dzienną i nocną. W ciągu dnia WIR to chillout, sporty wodne, łodzie, różnorodna i wyśmienita gastronomia, czyli relaks nad Wisłą w centrum miasta, przy kojącym szumie rzecznych fal. Ahh.. ;)

Wieczorem WIR to kino, muzyka od najlepszych DJ’ów, koncerty, świetny cocktail bar – mnóstwo okazji do poznania kogoś nowego lub spędzenia miło wieczoru ze znajomymi.
WIR wciąga o każdej porze dnia i nocy!

WIR to najciekawsze projekty gastronomiczne i inicjatywy kulturalno-społeczne stolicy: Oleandrów 3, Kosmos, UL, Yafo, Bazar Miejski i kilka innych warszawskich lokali.

Nową propozycją nad Wisłą jest niewątpliwie kompleksowa oferta profesjonalnych łodzi motorowych, które można będzie wynająć na godziny, ze sternikiem lub samodzielnie. Do wyboru mamy 6 łodzi, zróżnicowanych pod względem wielkości, osiąganych parametrów i wyposażenia.

Info: https://www.facebook.com/warszawskiWIR/

Wydarzenia

  • Aloha Entertainment świętuje 12 urodziny w klubie WIR
    sie 30
    Aloha Entertainment świętuje 12 urodziny w klubie WIR .W piątek 30 sierpnia wytwórnia Aloha Entertainment świętuje 12. urodziny. Huczna impreza odbędzie się klubie WIR nad warszawską Wisłą i będzie połączona z oficjalnym afterem festiwalu... Data wydarzenia: 30 sierpnia 2019 Od: Redakcja więcej

Dostępne w kategoriach

music street

Ostatnie foty

  • Warszawski WIR Warszawski WIR WIR to wyjątkowe miejsce nad Wisłą, oferujące wszystkim warszawiakom i turystom ucieczkę od zgiełku wielkiego miasta, relaks i różnorodne... ocena Od:Redakcja Data:12 sierpnia 2019, 21:31więcej

Podziel się


QRCode

QRCode: Warszawski WIR
Reklama-Jak zamawiać?
Accompilce

Sprawdź jak dojechać  

Sprawdź jak dojechać Wprowadź skąd rozpoczniesz podróż

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności