FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Miejsca >  Klub Backstage Wrocław

Miejsca

Klub Backstage Wrocław


Od:
Redakcja
Data:
19 grudnia 2013, 18:48
Ocena:
Ocena 0.00
Kazimierza Wielkiego 1 , Wrocław


Klub Backstage Wrocław
Pub/klub muzyczny - imprezy, koncerty, wydarzenia kulturalne - Backstage Wrocław.

Opis
Rap, Graffiti, DJing, B-boying, beatbox, freestyle. Po prostu Backstage Wrocław. Nowe, hiphopowe miejsce w stolicy Dolnego Śląska będące pierwszym lokalem, w którym z pewnością odnajdą się wszyscy ludzie związani z rapem, funkiem i urban music! Klimatycznie, z pasją i w dobrym tonie. Backstage Wrocław. Start 11.01.2014!

Klub Backstage Wrocław, zlokalizowany w samym centrum Wrocławia to ponad 100 metrów kwadratowych (a w przypadku dużych koncertów ponad 800) poświęcone w całości kulturze hip hop. Starannie wyselekcjonowana muzyka, tematyczne eventy, ciekawy wystrój oraz atrakcyjne ceny na barze to nie wszystko co znajdziecie w Backstage Wrocław.

Dla spragnionych możliwości wykrzyczenia się przygotowaliśmy studio, do którego możecie zaprosić znajomych i popisać się swoimi umiejętnościami wokalnym! Dodatkowo na wybranych ścianach możecie wyżyć się artystycznie, a w sali głównej rozsiąść się wygodnie i obejrzeć teledyski na specjalnie przygotowanym ekranie.
W weekendy zapraszamy na cykliczne imprezy, a w tygodniu na wydarzenia kulturalne, tematycznie powiązane z hip-hopem, ale także krążące wokół niego.

W klubie istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji miejsc oraz organizacji imprez zamkniętych, koncertów, pokazów i innych. Dodatkowo dysponujemy salą koncertową na ponad 1000 osób, z nagłośnieniem i oświetleniem estradowym oraz sceną.

Kontakt: backstage.wroclaw@gmail.com

71 780 63 99 - Klub / 792 085 253 - Kuba / 516 206 465 - Łukasz

Wydarzenia

 • 71RapTime vol.15 - Czas Wrocławskiego Podziemia
  sty 25
  71RapTime vol.15 - Czas Wrocławskiego Podziemia Już 25 stycznia w sobotę, zapraszamy wszystkich do nowo powstałego klubu BACKSTAGE, na 15 edycje najlepszego cyklu podziemnych imprez hip hopowych we Wrocławiu: 71RapTime vol.15 - Czas... Data wydarzenia: 25 stycznia 2014 Od: alik więcej

 • Wielkie otwarcie klubu Backstage we Wrocławiu
  sty 11
  Wielkie otwarcie klubu Backstage we Wrocławiu HipHopKoncert x Backstage Wrocław prezentują: Molesta Ewenement x Pokahontaz x Bisz B.O.K. x W.E.N.A. x Te-Tris x Sitek/Buszu x Quebonafide WIELKIE OTWARCIE KLUBU BACKSTAGE! Ekipa... Data wydarzenia: 11 stycznia 2013 Od: Redakcja więcej

Dostępne w kategoriach

music

Ostatnie foty

 • Klub Backstage Wrocław Klub Backstage Wrocław Pub/klub muzyczny - imprezy, koncerty, wydarzenia kulturalne - Backstage Wrocław. Opis Rap, Graffiti, DJing, B-boying, beatbox, freestyle. Po... ocena Od:Redakcja Data:19 grudnia 2013, 18:48więcej

Podziel się


QRCode

QRCode: Klub Backstage Wrocław

Sprawdź jak dojechać  

Sprawdź jak dojechać Wprowadź skąd rozpoczniesz podróż

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności