FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Konkursy >  Konkurs na wejściówki na koncert...

Konkursy

Gruby Brzuch w Olkuszu


Czas otrząsnąć się z zimowego letargu! GrubSon i BRK, twórcy albumu „Gruby Brzuch”, ruszyli w Polskę w ramach wiosennej trasy Sizeer Music on Tour. Artyści 15 marca odwiedzą Olkusz, a... więcej
Czas otrząsnąć się z zimowego letargu! GrubSon i BRK, twórcy albumu „Gruby Brzuch”, ruszyli w Polskę w ramach wiosennej trasy Sizeer Music on Tour. Artyści 15 marca odwiedzą Olkusz, a ich żywiołowy występ w Miejskim Ośrodku Kultury będzie okazją do usłyszenia na żywo tryskających humorem rymów i energetycznej muzyki.
Po niezwykle udanej jesiennej trasie promującej album „Gruby Brzuch”, autorzy krążka - GrubSon i BRK udają się na podbój kolejnych zakątków kraju. Szczere, bezkompromisowe teksty, pozytywna energia płynąca w stronę publiczności i zróżnicowany muzycznie materiał z najnowszej płyty – oto czego można spodziewać się po występach raperów. To właśnie koncerty są ich żywiołem, podczas których wchodząc w interakcje z fanami porywają tłumy pod sceną. Podczas trasy Sizeer Music on Tour GrubSonowi i BRK towarzyszyć będzie Jotoskleja i Jarecki - artyści obecni na płycie „Gruby Brzuch”. W trakcie energicznych koncertów nie zabraknie takich hitów, jak „Zacieszacz”, „Złap za…” oraz „Ostatni raz”, ale również spontanicznie wplecionych utworów znanych z poprzednich płyt raperów.
Koncert odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury (Ul. F. Nullo 29) o godz. 20.00, w piątek 15 marca. Natomiast nieco wcześniej tego samego dnia fani GrubSona i BRK będą mieli okazję spotkać się z ulubionymi artystami w salonie Sizeer w Dąbrowie Górniczej w Galerii Pogoria, gdzie o godz. 16.00 odbędzie się podpisywanie płyty „Gruby Brzuch“ oraz pamiątkowych zdjęć.
Najnowsza płyta GrubSona i BRK ukazała się niespełna rok temu (maj 2012) i już w pierwszym tygodniu od premiery znalazła się na trzecim miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt
w Polsce. Dwa i pół tygodnia później “Gruby Brzuch” był już na czele stawki. Krążek jest kolejnym wydawnictwem rybnickiego wokalisty, który zdobył uznanie albumami „O.R.S.” oraz „Coś więcej niż muzyka”. To nadal ten sam GrubSon!
Bilety dostępne są w cenie 25 zł w przedsprzedaży oraz 35 zł w dniu koncertu.
W ramach przedsprzedaży można nabyć kolekcjonerskie bilety z autografami (ilość ograniczona) za pośrednictwem e-sizeer.com. Pozostałe miejsca przedsprzedaży to: MOK Olkusz (Ul. F. Nullo 29) oraz Ekobilet.pl.
Gruby Brzuch w Olkuszu

Komentarze

:     :    

Podziel sięOstatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności