FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Multimedia >  Foto >  Najnowsze foty >  Warszawski WIR

Najnowsze foty

Warszawski WIR


WIR to wyjątkowe miejsce nad Wisłą, oferujące wszystkim warszawiakom i turystom ucieczkę od zgiełku wielkiego miasta, relaks i różnorodne formy spędzenia wolnego czasu. W dawnej,... więcej
WIR to wyjątkowe miejsce nad Wisłą, oferujące wszystkim warszawiakom i turystom ucieczkę od zgiełku wielkiego miasta, relaks i różnorodne formy spędzenia wolnego czasu. W dawnej, międzywojennej Warszawie brzeg Wisły był przestrzenią żywą, dynamiczną, z bogatą ofertą kulturalną i sportową. Nad rzeką kwitło życie towarzyskie i sportowe stolicy. My powracamy do tej tradycji i proponujemy aż 5 stref wyznaczających różnorodne możliwości spędzania wolnego czasu.
Co więcej, mamy swoją odsłonę dzienną i nocną. W ciągu dnia WIR to chillout, sporty wodne, łodzie, różnorodna i wyśmienita gastronomia, czyli relaks nad Wisłą w centrum miasta, przy kojącym szumie rzecznych fal. Ahh.. ;)
Wieczorem WIR to kino, muzyka od najlepszych DJ’ów, koncerty, świetny cocktail bar – mnóstwo okazji do poznania kogoś nowego lub spędzenia miło wieczoru ze znajomymi.
WIR wciąga o każdej porze dnia i nocy!
WIR to najciekawsze projekty gastronomiczne i inicjatywy kulturalno-społeczne stolicy: Oleandrów 3, Kosmos, UL, Yafo, Bazar Miejski i kilka innych warszawskich lokali.
Nową propozycją nad Wisłą jest niewątpliwie kompleksowa oferta profesjonalnych łodzi motorowych, które można będzie wynająć na godziny, ze sternikiem lub samodzielnie. Do wyboru mamy 6 łodzi, zróżnicowanych pod względem wielkości, osiąganych parametrów i wyposażenia.
Warszawski WIR

Dostępne w kategoriach

music street

Powiązania

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięArchiwum foto  

:

Podobne  


Najnowsze foty  

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności