FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Multimedia >  Foto >  Klub Rura Częstochowa

Foto

Klub Rura Częstochowa


Styl, muzyka, klimat i niesamowita publika to te cechy, które charakteryzują jeden z najbardziej przykuwających uwagę klubów w Polsce. Klub Rura otworzył swoje podwoje 7 lat temu i od tego... więcej
Styl, muzyka, klimat i niesamowita publika to te cechy, które charakteryzują jeden z najbardziej przykuwających uwagę klubów w Polsce. Klub Rura otworzył swoje podwoje 7 lat temu i od tego czasu niezwykle intensywnie działa na muzycznej mapie Częstochowy. Prawie każdy weekend w Rurze jest wydarzeniem muzycznym! W klubie organizowane są imprezy w klimatach muzyki: elektonicznej, hip‑hopu, reggae, po szalone lata 70. i 80. Niewątpliwą atrakcją Rury są koncerty artystów z najwyższej półki. Występowali tu m.in.: T Love, Bracia, Czesław Śpiewa, Gaba Kulka, Smolik, Fish, Coma, Ocean, Lipali, Strachy na Lachy oraz zespół Happysad ‑ który na scenie Rury pojawił się już kilka razy. Stałym gościem koncertów hip-hopowych jest producent i raper muzyki alternatywnej O.S.T.R. Do Rury zapraszani są również znani na szeroką skalę artyści z zagranicy m.in. DeeJaye jak: Leama, Oliver Koletzki, Monoroom czy Ludmilla.

Rura to miejsce dla amatorów dobrej zabawy. Chętnie odwiedzają ją zarówno młodzi, jak i ci trochę starsi, fani hip‑hopu, reggae, klimatów housowych, ale również innych brzmień. Rura to miejsce z klimatem, na straży którego podczas niektórych imprez, stoi staranna selekcja uczestników. Dzięki temu Rura to klub, który na długo zostaje w pamięci imprezowiczów. Na imprezy w klubie Rura wpuszczane są osoby pełnoletnie. Wyjątkiem są tu koncerty gdzie mogą uczestniczyć osoby młodsze, od 16 roku życia, ale tylko z opiekunem.

Klub Rura otwarty jest na wszelkie propozycje i sugestie dotyczące organizowanych koncertów, występów artystów oraz prezentowanych stylów muzycznych.
Klub Rura Częstochowa

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięArchiwum foto  

:

Podobne  


Najnowsze foty  

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności