FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Multimedia >  Foto >  Koncert Beti&Bobass

Foto

Koncert Beti&Bobass


"Beti&Bobass" to projekt, który powstał w Nowym Targu w 2012 roku. Projekt ten łączy dwoje przyjaciół, którzy pragną wyrazić swoje marzenia, pragnienia i temperamenty, co niewątpliwie... więcej
"Beti&Bobass" to projekt, który powstał w Nowym Targu w 2012 roku. Projekt ten łączy dwoje przyjaciół, którzy pragną wyrazić swoje marzenia, pragnienia i temperamenty, co niewątpliwie wpływa na żywiołowość i temperaturę ich muzyki. Każdy dźwięk zawarty w ich muzyce jest dla nich czymś bardzo osobistym.
Damską częścią zespołu jest Beata "Beti" Bełtowska. Wokalistka o mocnym i charakterystycznym wokalu. Na stałe związana z zespołem Taryfa Nocna Band oraz Taryffa. Beti jest finalistką programu telewizyjnego "Droga do gwiazd".
Kuba "Bobass" Wilk- multiinstrumentalista, głównie basista i kontrabasista, aranżer, realizator dźwięku w studiu Chabakoovka. Gra głównie jazz i funk, jednak nie przeszkadza mu to w otwieraniu się na inne, często bardzo odległe stylistycznie gatunki muzyczne.
Duet wykonuje covery: rockowe, blues-rock, utwory balladowe, przeboje lat 60/70/80/90, przeboje międzynarodowe, oraz swój autorski materiał.


Wstęp wolny
Koncert Beti&Bobass

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięArchiwum foto  

:

Podobne  


Najnowsze foty  

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności