FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Multimedia >  Foto >  NAT OSBORN BAND

Foto

NAT OSBORN BAND


Nowojorski zespół Nat Osborn Band powraca z nową trasą koncertową po Europie. Na starym kontynencie pojawią się już drugi raz, zaraz po zakończeniu serii koncertów w Stanach... więcej
Nowojorski zespół Nat Osborn Band powraca z nową trasą koncertową po Europie. Na starym kontynencie pojawią się już drugi raz, zaraz po zakończeniu serii koncertów w Stanach Zjednoczonych. Podczas pierwszej europejskiej trasy koncertowej (w październiku 2013 roku) występy Nat Osborn Band spotkały się z bardzo pozytywną opinią krytyków. Zespól był gwiazdą wielu festiwali oraz koncertował w klubach całej Europy Środkowej.

Liderem zespołu jest Nat Osborn prezentujący dość mocny a zarazem innowacyjny styl gry na instrumentach klawiszowych, zachwycający także swym uduchowionym wokalem. Dołączyli do niego dwaj świetni nowojorscy muzycy - gitarzysta Dustin Carlson i basista Mike Parker oraz perkusista z Krakowa - Damian NIewiński. Niepowtarzalny styl Nat Osborn Band to fuzja funk’u, soul’u, jazz’u, rock’a, pop’u oraz indie.

Zespół powstał na początku 2012 roku z inicjatywy Nat’a Osborn’a - kompozytora, piosenkarza i autora tekstów. Pierwszym znaczącym efektem twórczości Nat Osborn Band był ich debiutancki album “The King and the Clown” wydany w kwietniu 2013 roku. Album zebrał świetne recenzje a jego kopie trafiły do sprzedaży na wszystkich kontynentach. (Recenzje dostępne są na oficjalnej stronie zespołu w zakładce prasowej - www.natosborn.com)

Od momentu wydania albumu zespół zagrał ponad sto koncertów w Stanach Zjednoczonych i Europie. Latem 2013 roku podczas występu poprzedzającego koncert Dave Matthews Band w Jones Beach zespół zadebiutował w programie telewizyjnym - Artie Lange Show. Zyskał wtedy również uznanie samego gospodarza programu Artie Lange’a, który skwitował występ stwierdzeniem - “Wow, what a sound!” .

Skład:
Nat Osborn – klawisz, wokal
Mike Paeker - gitara basowa
Dustin Carlson – gitara elektryczna
Damian Niewiński - perkusja
NAT OSBORN BAND

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięArchiwum foto  

:

Podobne  


Najnowsze foty  

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności