FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Multimedia >  Foto >  Skruchy i erotyki dla Ewy. Koncert...

Foto

Skruchy i erotyki dla Ewy. Koncert w 10. rocznicę śmierci JACKA KACZMARSKIEGO


W ramach Wieczorów Bardów zapraszamy na koncert w 10. rocznicę śmierci JACKA KACZMARSKIEGO. Z premierowym koncertem "Skruchy i erotyki dla Ewy", który jest zbiorem wierszy Jacka Kaczmarskiego,... więcej
W ramach Wieczorów Bardów zapraszamy na koncert w 10. rocznicę śmierci JACKA KACZMARSKIEGO. Z premierowym koncertem "Skruchy i erotyki dla Ewy", który jest zbiorem wierszy Jacka Kaczmarskiego, wystąpią z własnymi interpretacjami muzycznymi Mateusz Nagórski i Andrzej Dębowski.
Na część pierwszą programu, składa się jedenaście piosenek, dla których wspólnym symbolem jest postać biblijnej Ewy - archetypu kobiety.
Część druga programu to koncert znanych piosenek z różnych etapów twórczości Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu Mateusza Nagórskiego i Andrzeja Dębowskiego.

MATEUSZ NAGÓRSKI od wielu lat jest związany z twórczością Jacka Kaczmarskiego. W swoim dorobku artystycznym współpracował z wieloma wspaniałymi postaciami sceny muzycznej, zagrał mnóstwo koncertów w całej Polsce, a także na zaproszenie występował na festiwalach i dniach poświęconych pamięci artysty.
Mateusz komponuje także muzykę do tekstów, do czego nawiązuje obecny autorski projekt, w którym pracuje nad muzyką do nieumuzycznionych dotąd wierszy Jacka Kaczmarskiego.

ANDRZEJ DĘBOWSKI - warszawski tekściarz, gitarzysta i kompozytor. Założyciel zespołu Tatarak. finalista 48. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. W 2012 roku zdobył Grand Prix Festiwalu OPPA 2012.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 25 zł | w dniu koncertu w cenie 35 zł

Ośrodek Kultury Ochoty | ul. Grójecka 75 | Warszawa
rezerwacja biletów pod nr tel. 22 822 4870
Skruchy i erotyki dla Ewy. Koncert w 10. rocznicę śmierci JACKA KACZMARSKIEGO

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięArchiwum foto  

:

Podobne  


Najnowsze foty  

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności