FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Multimedia >  Foto >  Niedziela z muzyką klasyczną –...

Foto

Niedziela z muzyką klasyczną – orkiestra smyczkowa The Crew z gościnnym udziałem Jakuba Jakowicza w Klubie Kultury Saska Kępa


W niedzielę 23-go lutego o godzinie 17.00 zapraszamy na koncert z cyklu Niedziela z muzyką klasyczną. W tym tygodniu zagra orkiestra smyczkowa The Crew z gościnnym udziałem Jakuba Jakowicza... więcej
W niedzielę 23-go lutego o godzinie 17.00 zapraszamy na koncert z cyklu Niedziela z muzyką klasyczną. W tym tygodniu zagra orkiestra smyczkowa The Crew z gościnnym udziałem Jakuba Jakowicza (skrzypce).

The Crew składa się z kilkunastu młodych muzyków związanych z Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Pracują bez dyrygenta, a wszyscy artyści uczestniczą w podejmowaniu ważnych decyzji organizacyjnych i artystycznych, wymieniając się stanowiskami w zespole, co wnosi świeżość do interpretacji. Zespół współpracuje z solistami otwartymi na różnorodność oraz współczesnymi kompozytorami.

Jakub Jakowicz jest jednym z najlepszych polskich skrzypków. Jest laureatem wielu konkursów muzycznych, m.in. w Lublinie, w Wattrelos we Francji czy Takasaki w Japonii. W 2002 roku otrzymał nagrodę Fundacji polsko-japońskiej dla najlepiej zapowiadającego się polskiego skrzypka młodej generacji.

Na koncercie będzie można usłyszeć dwie części „Czterech Pór Roku” Antonio Vivaldiego, "St. Paul 's Suite" Gustava Holsta oraz "Ancient Airs & Dances" Ottorino Respighiego.

Więcej: thecrewstrings.pl, www.culture.pl

Koncert odbędzie się 23 lutego 2014 roku godz. 17.00 w Klubie Kultury Saska Kępa przy ul. Brukselska 23/ Bilety w cenie 5 zł!!
Niedziela z muzyką klasyczną – orkiestra smyczkowa The Crew z gościnnym udziałem Jakuba Jakowicza w Klubie Kultury Saska Kępa

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięArchiwum foto  

:

Podobne  


Najnowsze foty  

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności