FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Multimedia >  Foto >  Mono Bar

Foto

Mono Bar


W miejscu kultowym na ulicy Mazowieckiej, tam gdzie przez kilka lat temu mieścił się klub Labo (2002-2005), w 2006 roku powstał MONO BAR i istnieje po dziś dzień zapewniając muzyczna ucztę... więcej
W miejscu kultowym na ulicy Mazowieckiej, tam gdzie przez kilka lat temu mieścił się klub Labo (2002-2005), w 2006 roku powstał MONO BAR i istnieje po dziś dzień zapewniając muzyczna ucztę z wieloma atrakcjami.

W weekendy MONO to rozmaity mashup brzmieniowy od kosmicznego italo, przez erotyczne disco, przez oldskulowy funk po współczesną elektronikę, nu disco, house i indie dance.

Artyści, którzy pojawiają się na naszej scenie to elita DJ’ska (warszawska, polska i zagraniczna).
Mono Bar skupia wokół siebie producentów,wyjątkowe postacie świata klubowego, promotorów dobrego stylu i współczesnej muzyki elektronicznej.

Wystrój Mono Baru nawiązuje do stylistyki przełomu lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych.
Obłe kształty, wyrwane z kontekstu epokowej meblościanki oraz fotele, krzesła i stoły rodem z planu filmowego "Alternatywy 4" dodają uroku miejscu.
Zabawa w Mono to zupełnie inny wymiar, nieustającej ewolucji muzycznej i stylistycznej
dla ludzi bardziej wrażliwych estetycznie, pragnących nowych doznań.

Mono jest miejscem kulturalnym, gdzie poza nihilistycznym, pełnym ferworu i szaleństwa weekendem odbywają się legendarne Jam Sessions - Funky Town oraz koncerty, które na stałe wpisały się w kalendarz klubu.

Bar w Mono na pewno skłoni wszystkie „ćmy barowe” do zweryfikowania swojej opinii, karta drinków jest pełna rumieńców, a to z powodu wysublimowanych gustów jej twórców.

Jednym słowem MONO BAR tworzy nową jakość, która przedstawia najwyższy poziom Estetyczny, Koncertowy i Klubowy. Kalendarz wydarzeń artystycznych klubu jest ucztą dla wytrawnych słuchaczy oraz ludzi otwartych na muzykę duszą i ciałem.
Pokazujemy nowe oblicze, starego dobrego stylu, a wszystko to dla ludzi, którzy są inspiracją naszych poczynań w kreacji wydarzeń kulturalnych.
Mono Bar

Dostępne w kategoriach

music sport

Powiązania

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Pokazy Winterland Finał Mistrzostw Świata SuperEnduro 2020
Freestyle Heroes 2020


Archiwum foto  

:

Podobne  


Najnowsze foty  

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności