FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Multimedia >  Foto >  Klub LOG:IN

Foto

Klub LOG:IN


LOG:IN znaczy zaloguj się, wejdź do środka. Daj się pochłonąć innemu światu. Gwarantujemy, że nie będziesz chciał go opuścić, a kiedy ranek zmusi cię do tego, wrócisz tak szybko, jak... więcej
LOG:IN znaczy zaloguj się, wejdź do środka. Daj się pochłonąć innemu światu. Gwarantujemy, że nie będziesz chciał go opuścić, a kiedy ranek zmusi cię do tego, wrócisz tak szybko, jak to możliwe.

Czym jest LOG:IN?
To nowy klub na wrocławskiej mapie. Zupełnie inny od większości znanych wam już miejsc. Lepszy. Nie znajdziecie tam designerskiego wnętrza, bo klub to nie wystawa mebli. Nie zastaniecie selekcji, bo klub nie znosi podziałów. Niech wchodzi, kto lubi. Niezależnie jak wyglądacie, możecie przyjść i posłuchać dobrej muzyki, napić się drinka z doskonale zaopatrzonego baru i po prostu świetnie się bawić!

Muzyka?
Właściciele, niewątpliwie, mają ogromną pasję do muzyki! Klub nie jest wymysłem ludzi, którzy nie mają co zrobić z pieniędzmi i wpadli na pomysł robienia czegoś, o czym nie mają pojęcia. Klub jest efektem wieloletnich doświadczeń na wrocławskiej scenie klubowej. Brzmienia dominujące to house, deep house. Poza tym z pewnością w LOG:IN odnajdą się miłośnicy gatunków techhouse, minimal, elektronika, dubstep, d’n’b, breakbeat, glitch hop i experimental.

Co jeszcze?
LOG:IN oferuje bogaty repertuar imprez muzycznych a także spotkania z artystami, wernisaże, mini-wystawy, koncerty oraz także imprezy dla firm. Właściciele są otwarci na propozycje i ludzi. Wystarczy przyjść i powiedzieć, że chcecie coś u nich zorganizować. I super! Bo to wy tworzycie ten klub, a nie oni. To wy nim jesteście, bo bez was by go nie było. To wy jesteście najważniejsi… a może na równi z muzyką? ;)

Klub dysponuje bardzo dobrym nagłośnieniem co gwarantuje wam niezapomniane doznania słuchowe, istną ekstazę dźwięków! Ponadto w całym lokalu macie do dyspozycji bezpłatne wi-fi, parking i już niebawem salę dla palących. Na 250 m2, z wydzieloną odrębną sceną, możecie bawić się do białego rana. Najlepsze na koniec! LOG:IN jest najbardziej multimedialnym lokalem w mieście, posiadają 10 telewizorów 3D HD z okularami, na których możecie podziwiać wizualizacje, albo wydarzenia, jakie będą wyświetlane!
Klub LOG:IN

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięArchiwum foto  

:

Podobne  


Najnowsze foty  

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności