FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Multimedia >  Foto >  Fever - Łódź

Foto

Fever - Łódź


Fever to połączenie restauracji i klubu muzycznego. Wnętrza lokalu stylizowane są na lata '70-te, pełne kolorów, wyszukanych kształtów i materii, ciekawych mebli, lamp oraz elementów... więcej
Fever to połączenie restauracji i klubu muzycznego. Wnętrza lokalu stylizowane są na lata '70-te, pełne kolorów, wyszukanych kształtów i materii, ciekawych mebli, lamp oraz elementów dekoracyjnych. W miejscu tym można przenieść się do czasów, kiedy to za oceanem swój początek miały czasy disco, boogie i funky, a na ekrany kin w roku 1977 wszedł kultowy film "Saturday Night Fever", na listach przebojów natomiast gościli tacy wykonawcy jak Barry White, Donna Summer, Bee Gees, Chic, The Emotions, Gloria Gaynor, czy Kool & The Gang.

Restauracja funkcjonuje już od godziny 12 a w jej menu znajdują się różne propozycje kuchni międzynarodowej, m.in. włoskiej, francuskiej, hiszpańskiej, ale również polskiej. Wszystkie dania są podawane w atrakcyjny i wyszukany sposób, a charakteryzuje je świeżość, lekkość i doskonała kompozycja smaków. Do godzin wieczornych konsumpcji towarzyszy radosna, energetyczna muzyka podana jednak w sposób równie lekki i subtelny.

Wieczorem natomiast restauracja przeradza się w magiczne miejsce pełne barw, świateł, dobrej zabawy i tańca, do którego porywają najbardziej taneczne rytmy w historii muzyki, a więc disco, boogie i funkie.
Profesjonalna, odpowiednio wystylizowana obsługa, jest dopełnieniem tej niepowtarzalnej atmosfery i miejsca.
Fever - Łódź

Dostępne w kategoriach

music sport

Powiązania

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięArchiwum foto  

:

Podobne  


Najnowsze foty  

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności