FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Multimedia >  Foto >  JERU THE DAMAJA (NYC) Wigilia z A...

Foto

JERU THE DAMAJA (NYC) Wigilia z A Pamiętasz Jak, Rap History Warsaw i


Okres świąteczny jest w tym roku wyjątkowo krótki, aby więc osłodzić Wam nieco tę niedogodność, przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę! Już 23 grudnia - w piątek poprzedzający... więcej
Okres świąteczny jest w tym roku wyjątkowo krótki, aby więc osłodzić Wam nieco tę niedogodność, przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę! Już 23 grudnia - w piątek poprzedzający wigilijny wieczór - ekipy APJ oraz RHW zapraszają Was serdecznie na wyjątkowy event:

1. Spośród osób, które zaznaczą swój udział w wydarzeniu wylosujemy 5 nazwisk. Szczęśliwych zwycięzców zaprosimy do jednego stołu razem z ekipami APJ, RHW, przedstawicielami firm i labeli fundujących prezenty oraz naszym gościem specjalnym: JERU THE DAMAJA. Kolacja wigilijna poprzedzi właściwą imprezę i odbędzie się w kameralnej atmosferze o godzinie 19:00 na małej sali klubu Urban Garden.

2. Każdy z naszych gości na wejściu losuje prezent ufundowany przez jedną z firm, które wspierają wydarzenie. A są to: OUTSIDE WEAR, BLOCX, PROSTO, GALERIA KOLORU, DICKIES, ASFALT RECORDS, FONOGRAFIKA, KOKA, WIELKIE JOŁ oraz HIFI WEAR. Będziemy losowali bluzy, teeshirty, czapeczki, płyty cd, nerki etc. Każdy z prezentów przekracza swą wartością cenę biletu.

Ponadto każdy chętny dostaje na wstępie shota czystej :)

3. Podczas imprezy, na której zagrają Homer, Hubson, Anusz i Steez odbędzie się koncert legendy nowojorskiego hip-hop - JERU THE DAMAJA!

Będzie to znakomita okazja do spędzenia wspólnej wigilii w gronie przyjaciół. W klubie pojawią się dodatkowe stoliki, a każdy chętny będzie mógł dokonać rezerwacji dla siebie i dla swoich znajomych pisząc na: urbangarden022@gmail.com. Poza alkoholem dostępne będą staropolskie zakąski do wódki!


JERU THE DAMAJA:
Jeru The Damaja to w świecie hip-hopu postać nietuzinkowa. "Wychowanek" Gang Starr Foundation zadebiutował jako 20-latek na płycie "Daily Operation" duetu Guru i DJ Premier. Wspomagany od strony producenckiej przez DJ'a Premiera stworzył w dekadzie lat 90 dwa albumy, które z miejsca przeszły do klasyki gatunku. "Sun Rises In The East" był ważnym głosem w walce o hiphopową supremację pomiędzy Wschodnim a Zachodnim Wybrzeżem USA. Album ten ponownie skupił uwagę słuchaczy na dokonaniach nowojorskich raperów w epoce ewidentnej dominacji g-funkowego brzmienia z Kalifornii. Podobnie jak na późniejszym "Wrath Of The Math" Jeru dał się poznać jako etosowy twórca, sprzeciwiający się postępującej komercjalizacji hip-hopu. W swych utworach starał się dać wyraz nie tylko realiom życia w wielkomiejskim getcie, ale również ukazać szerszą perspektywę negatywnych zjawisk społecznych (np. "Scientifical Madness"). Z lat 90. pochodzą jego największe przeboje, m.in. "D. Original", "You Can't Stop the Prophet", "Come Clean", "Me or the Papes", "Ya Playin' Yaself" czy też "99,9%. W pierwszej dekadzie XXI wieku ukazały się albumy "Divine Design" oraz zamykający dyskografię artysty "Still Rising" z 2007 roku. Miłą niespodzianką dla polskich fanów rapu było zaproszenie Jeru przez Slums Attack do nagrania wspólnego utworu "Oddałbym", w którym oprócz nowojorskiego weterana udzielił się łódzki MC i producent O.S.T.R.


Bilety w przedsprzedaży kosztują zaledwie 20zł!

Będą one wkrótce dostępne w sklepach:

Serum Global | ul. Wałbrzyska 11, CH Land, lokal 114
Galeria Koloru | al. Solidarności 82
Side One | ul. Chmielna 21
Upstairs | ul. Chmielna 21

IMPREZĘ ODBYWA SIĘ DZIĘKI WSPARCIU: OUTSIDE WEAR, BLOCX, PROSTO, GALERIA KOLORU, DICKIES, ASFALT RECORDS, FONOGRAFIKA, KOKA, WIELKIE JOŁ oraz HIFI WEAR!
JERU THE DAMAJA (NYC) Wigilia z A Pamiętasz Jak, Rap History Warsaw i

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięArchiwum foto  

:

Podobne  


Najnowsze foty  

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności