FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - nieniosl

PROSTO TV

Od:
nieniosl 
Data:
28 października 2010, 01:13
Ocena:
Ocena 5.00
Niewiarygodne info o oglądalności PROSTO TV na YouTubie. Info: www.prosto.pl

Na naszym kanale Prosto TV na YT jak zwykle dużo się dzieje. Ostatni miesiąc był bardzo bogaty w nowe klipy.


Zaprezentowaliśmy wam świeże video od Lvinoye Serdce, nowego rapera z Moskwy z udziałem weterana rosyjskiejsceny hip hopowej Ligalize, potem najnowsze video PMM - Dobrze, konkretnie, ostro - z zajebistymi wrzutami Sixy akaMansona z EWC. Następnie kolejna odsłona Prosto Mixtape 600V i oczekiwany klip Małolata - Kto wrócił na osiedle.


W oczekiwaniu na największe uderzenie mogliście obejrzeć jeszcze teledysk Chłopaków Z Szarego Tłumu do kawałka - Póki co, aż wreszcie nadeszły dwa remiksy kultowego już kawałka Puszer, najważniejszego numeru HIFI Bandy, dzięki któremu poznała ich cała Polska.


HIFI Banda właśnie rozpoczęła sprzedaż swojego nowego albumu 23:55 w przedsprzedaży w sklepie Prosto, a kupując tę płytę w tym preorderze otrzymacie od razu dvd z remiksami Puszera. Remiksy te „rozwaliły system", jak można przeczytać w komentarzach pod video. W pierwszym remiksie pojawiają się takie postaci jak Tede, Pyskaty czy Numer, w drugim - Sokół, Ero oraz VNM - najlepszy raper podziemia, najlepszy technicznie raper w Polsce, który podpisując kontrakt z Prosto wdarł się od razu na szczyt polskiej czołówki i stał się rozpoznawalny powszechnie, a nie tylko wśród hip hopowych fanatyków, którzy jego wartość znają od wielu lat.


My dajemy wam dużo dobrego, a wy odwzajemniacie się nam dużą oglądalnością, tak to działa i w takiej symbiozie z wami chcemy żyć.

Dzięki takiej logice mamy zaszczyt być drugim najczęściej oglądanym kanałem muzycznym YouTube w Polsce, oraz 87'mym na świecie.

To nie wszystko, Prosto TV jest 19. najczęściej oglądanym dzisiejszego dnia kanałem muzycznym na świecie i 20'tym najczęściej oglądanym na świecie w tym tygodniu. Bardzo wam za to dziękujemy, będziemy wciąż dostarczać wam nowe treści na najwyższym poziomie.

Do dziś oglądaliście klipy na naszym kanale już 87 milionów razy. Prosto

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięnieniosl - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności