FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - Szybkielajki

Jak kupić polskie lajki na Instagramie

Od:
Szybkielajki 
Data:
22 lipca 2019, 15:26
Ocena:
Ocena 0.00
Pokazujemy w kilku krokach jak kupić polskie lajki na Instagramie

Kliknij na jeden z pakietów dostępnych w kroku pierwszym by wybrać ilość Instagram likes do kupienia. Każdą pakiet możesz podzielić nawet na kilka zdjęć. Zalecamy wybieranie większych pakietów ponieważ daje to możliwość by rozłożyć lajki na Instagramie na wszystkie zdjęcia w najlepszej cenie. Możesz też zasugerować się polecanymi przez nas pakietami, ponieważ najczęściej wybierane zostały oznaczone gwiazdką.

kup instagram likes błyskawicznie

Skonfiguruj pakiet

Dajemy możliwość konfiguracji pakietu tak by klient płacił tylko za to na czym mu zależy. Wybierz pomiędzy prawdziwymi a sztucznymi kontami oraz określ jak szybko mamy zrealizować Twoje zamówienie. Błyskawiczna realizacja to lajki dostępne nawet do 10 minut po opłaceniu zamówienia.

nazwa konta

Podaj nazwę konta

System do składania zamówień został całkowicie przebudowany i wymaga teraz podania jedynie nazwy na Instagramie. Wpisz swój nick a system sam wykryje czy profil jest publiczny czy prywatny i zaproponuje zdjęcia do promowania. Pamiętaj aby profil był publiczny podczas realizacji zamówienia.

kup lajki instagram

Opłać zamówienie

Kupowanie lajków na Instagramie z Polskielajki.pl jest bardzo proste i bezpieczne. Oferujemy płatności z dowolnego banku w polsce z automatycznym księgowaniem. Wybierz Przelewy24 lub Cashbill by opłacić swoje zamówienie i cieszyć się z dodatkowych like.

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięSzybkielajki - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności